Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kempes: chyba zbyt osobiście wziąłeś mój komentarz, nie chodziło mi o Ciebie z tym bezmózgowiem.
Wikipedia :
Bezmózgowie (łac. anencephalia) – letalna (śmiertelna) wada wrodzona o charakterze malformacji, polegająca na braku lub na szczątkowym rozwoju mózgowia, zwykle przebiegającym łącznie z bezczaszkowiem (acrania) czyli niewykształceniem struktur mózgoczaszki. Należy do tzw. dysrafii.
  • Odpowiedz
  • 0
@kapitan_al JPRD... czy ty żyjesz. Poczytaj o "bezmózgowiu" i "małomózgowiu", czym się różnią dzbanie.
Tip: bezmózgowie jest przypadłością śmiertelną, dzbanie.
  • Odpowiedz
@Kempes: hahahaha odpowiesz na pytanie? pewnie nie załapałeś? napisałeś że '' Taki osobnik nie ma szans na przeżycie poza organizmem matki''. ja tam widzę żywą osobę, no ale to ja jestem '' dzbanem'' :) haha co za typ przestań brać te prochy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kapitan_al Ale dziecko z twojego zdjęcia to nie człowiek z "bezmózgowiem" jak sugerujesz tylko z "małomózgowiem", dzbanie.
Tak z małomózgowiem można żyć, tylko taka osoba jest upośledzona.
  • Odpowiedz
@Kempes: hahahaha :) ale jesteś smutnym człowiekiem, idziesz w zaparte i próbujesz obrazić bo nie masz racji :) chłopiec ze zdjęcia nazywa Jaxon Buell i cierpi na bezmózgowie. jest o nim mnóstwo materiałów więc to Ty poczytaj :)
  • Odpowiedz
@Kempes: hahahaha :) idziesz twardo w zaparte :) nie odpowiedziałeś co tam po przeczytaniu historii Jaxona Buell. ciężko Ci się przyznać że nie miałeś racji wiem :) i ta próba zmiany tematu na kurczaka bez glowy :) dawaj jeszcze coś śmiesznego proszę :)
  • Odpowiedz
@Kempes: auuu nie wytrzymam :)
twoje słowa : '' Tip: bezmózgowie jest przypadłością śmiertelną.''
''Taki osobnik nie ma szans na przeżycie poza organizmem matki''
Jaxon Buell ma bezmózgowie i żyje
:) już rozumiesz bezsens swoich wypowiedzi? :) przyznaj, że trollowaleś bo nie wierzę że można być takim idiotą, albo dawaj jeszcze popisz coś zabawa jest przednia :)
  • Odpowiedz