Wpis z mikrobloga

Wróciłem po paru miesiącach przerwy i podoba mi się ten nowy sposób odkrywania planet w systemie. Tylko nie wiem czy trzeba czekać na przeskanowanie "Locations" - tam gdzie chwilę kółeczko się kręci i pokazuje np. 21 (geological)? #elitedangerous
  • 14
@grzegorzx86: nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez złoto z księżyca na ziemię ? Ani na księżycu Ani na ziemi nie da się lądować, chyba że chodzi ci o stacje orbitalne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Milion za 5 minut to całkiem fajnie, co daje nam około 12 milionów na godzinę? Jeśli chcesz rozważyć bardziej lukratywne opcje polecam inne szlaki handlowe, wożenie pasażerów sothis/ceos lub robigo mines
@Keris: Tak, z Galileo na jedną z baz nad Ziemią. Powoli się rozkręcam, przypominam sobie że można szukać tras na eddb.io...
Słyszałem o różnych dziwnych trasach dla pasażerów, ale jakoś nigdy się za to nie zabrałem. Pasażerowie mnie wkurzali bo chcieli zmieniać trasy co chwilę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A co do górnictwa to właśnie po to wróciłem do bąbla - zabrać koparkę. Ale też bym sobie
@grzegorzx86: Dlatego chodzi o krótkie trasy Zobacz sobie gdzie lezą Ceos, Sothis i Robigo Mines musisz znaleźć już w EDDB. Ich prośby w stylu "kup pan 5 ton piwa" olewam bo wszystkie moduły na kondzie są zawalone kabinami wtedy więc nawet nie mam ładowni na to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie jeszcze w niektórych miejscach płacą ponad 1,5 miliona za tonę opali ( ͡° ͜ʖ
Kurka byłem tam, zostawiłem troche sprzetu żeby mieć miejsce na kabiny i poleciałem do Ceos.. Założyłem, że to trasa A do B.
Robigo Mines musisz znaleźć już w EDDB. Ich prośby w stylu "kup pan 5 ton piwa" olewam bo wszystkie moduły na kondzie są zawalone kabinami


@Keris: Stary coś Ty tu wodę lejesz.. Nie wylądujes Kondą na Robigo Mines bo nie mają tam tej wielkości lądowiska..
@quzka: Nigdzie nie pisałem że latam tam Condą, a jedynie że olewam prośby pasażerów bo nie mam miejsca w Condzie, którą akurat latałem ceos-sothis (zauważ że to dwa osobne zdania). Dodatkowo lanie wody to inaczej makaronizm, a nie konfabulacje czy kłamstwo ( ͡~ ͜ʖ ͡°).