Wpis z mikrobloga

Mirki, mam #pytanie i prośbę o poradę.

Chcę kupić #wideorejestrator.

Wymagania:
1. Dwie kamery w jednym urządzeniu (nagrywanie przód/wnętrze samochodu) + diody IR;
2. Dostęp do urządzenia (kamer) via GSM (3g/lte) - preferuję interfejs www, ale od biedy przeboleję aplikację (działającą na iOS/Android);
3. Sensownie działający tryb parkingowy, który faktycznie "wykrywa" uderzenie/wibracje;
4. Montaż na "przyssawkę";
5. Gniazdo zasilania (USB) po prawej stronie urządzenia;
6. Obsługa kart microsd 128GB;

Budżet +- 1500 zł.

Co moglibyście mi polecić?
  • 6
@sudni: Cześć,
1. Żeby nocą było widać ;)
2. Żaden nie jest na "przyssawkę", a te klejone są #!$%@? warte. Wiem, bo miałem.
3. -
4. Bo te klejone są #!$%@? jak dzwon.
5. Wymienione urządzenia nie spełniają moich wymagań
6. -

Właśnie na tym polega problem - brak jest na rynku urządzeń z normalnym uchwytem + niektóre ceny z sufitu (na aliexpress kupię tańsze + już to zrobiłem i nawet
@B0RG:
1. do tego potrzebna jest matryca sony, diodą ir możesz poszukać kluczy ;) a tak serio, moc diody IR w jakimkolwiek wideorejestratorze pozwala na oświetlenie 1-2 m przed maską, żaden szanujący się producent nie montuje diod IR, przypadek?
2. klejone są 'penisa' warte ? Jeżeli mówimy o kamerach w przedziale cenowym do 200 PLN to tak, one są nic nie warte, podejrzewam że nie miałeś do czynienia z naklejanymi uchwytami
@sudni: mam takie ustrojstwo no i diody IR są, cudów nie ma, ale widać na ten 1/2 metry w środku/zewnątrz (tryb parkingowy).
2. Tak, są penisa warte. Zimą mi się to kur..two odkleja. Owszem, nie miałem do czynienia z uchwytami "Viofo" - z uwagi na bogate doświadczenie z "taśmą dwustronnie klejącą" ignoruję urządzenia z tym badziewiem. Nigdy więcej.
4. Nie chcę żadnego klejonego bo w aucie u mamy miałem dwa -
2. nic się nie odkleja, ani zimą ani wiosną ani latem, po prostu miałeś gówniane uchwyty w gównianych kamerach,
poziom Viofo czy blackvue, stawiam browara jak uda się tobie odkleić uchwyt Viofo w ciągu 30 sekund :)

Mam doświadczenie z kilkunastoma kamerami więc jeżeli chcesz rady to zapraszam jeżeli nie to nie.

Kamerę którą masz w aucie zaliczyłbym do chińskiego badziewu.
Z kamer wiodących na rynku polecam blackvue albo Viofo.
Szukasz dobrej