Wpis z mikrobloga

A więc moi kochani ... :D gdzie ten 14 dniowy Stream ??? haha Grubas k---a pazerny na kase ... yhhh wiedziałem że jak nie zarobi przynajmniej 2 tysi to Bedzie strim off jak on to mówił ... "Jesteśmy Zmęczeni *K---a mało kasy konczymy*

Moi drodzy jeżeli tak bardzo chcecie aby wróciły dymy kociołki ITD to chyba jest wyjście

Zebranie Odpowiedniej EKIPY
Wynajęcie Mieszkania
Zapraszanie widzów

To wszystko było by możliwe dzięki wam ;) ale po tym co dzieję się na rynku Patostreamów widzę że wy i tak tego nie rozumiecie że Grubas chce tylko i wyłącznie kasy a reszte ma w dupie :D

Pozdrawiam Serdecznie Małysz

#danielmagical #patostreamy #malyszofficial
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-malysz-rygielski: pierwsze dni działaliście było siano , potem wpadło pare zł i już dzien cały na telefonie , cele nie robione a zrzutki chcesz na wszystko. Pewnie dasz słowo że bedą dymy a nie zapomniałem że już dawałeś słowo i je straciłeś. Idz do pracy , zarob , wynajmij chate , zrób cele zaległe i wtedy się pomyśli
  • Odpowiedz
@przemaszielony: Nie wiem mnie się nie pytaj xD Widzę że dużo nauczyłeś się od pibeczka, każdy kto nie akceptuje dupolizów matkobijcy z automatu staje się sługą lordozy xD C--j z tym że i jednym i drugim gardzę tak samo.
Musicie wymyślić jakaś inną linie obrony, może nie wam pan pomoże :D
  • Odpowiedz
@dawid-malysz-rygielski: Małysz zrób strima z Darkiem albo typem z Ełku zostaje Ci jeszcze loboda albo hit internetu że starymi daj nam nowa goche w cZasie jak tucznik będzie miał tego swojego strima to pęknie mu d--a jak zobaczy że masz większy fejm od niego mówię ci pokaż starym ile na tym się zarabia co z tego będą mieli i będziesz miał hita
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: z tego co widze i czytam Ty nie cieszysz sie wyróżniająca opinią więc nie na miejscu troche twoje stwierdzenie xDDDDD Lepiej sie pochwal jak kasowałeś moje wpisy, dałeś na czarną i sie obraziłeś bo posty spadały 40 sekund po dodaniu xDDDD W innym poście zaś chwalisz sie że ja kasuje wpisy xDDDD Wiec żeby o kimś mówić że jest hipokrytą to wypada samemu nim nie być ;ppp Inni też
  • Odpowiedz