Wpis z mikrobloga

Ps4 here. Poddalem 20 meczow, dostalem od innych 2, spotkalem 6 ludzi bez honoru co wyszli z lobby widzac ze sa gospodarzami. #!$%@?. Co ciekawe potem spotkalem jednego z tych gnojow na gosciu. Oczywiscie nie wyszedl. Oczywiscie przypadek! Za czesto mnie losowalo jako gospodarza przez dobry net. Przy tej spolecznosci nie ma sensu tego robic jak ktos ma dobry net. #fut
  • 5
@Veyn: btw kiedys zdaje sie ze byla blokada ze jednego dnia nie mozna zagrac wiecej niz 50 meczow. Cos mi sie tak kojarzy. Gdyby ktos chcial wbic talisce, cana to nie wiem czy nie byloby problemow z dograniem LW ( ͡° ͜ʖ ͡°) moge sie mylic, nie testowalem tego nigdy
@Veyn: a co ma jakosc neta do tego czy wylosuje Cie jako gospodarza? Niestety duza czesc osob cwaniakuje i nie rozumie tego ze przez to robia szkoda glownie sobie bo pozniej sami sie #!$%@? ze inni wychodza z lobby, takie bledne kolo.
@Veyn: ktoś szuka dziury w całym. Jakośc neta nie ma znaczenia w wyborze gospodarza, sam natrafiałem na tych samych typów raz będąc hostem a za chwilę nie a providera w ciągu kilku sekind żaden z nas nie zmienił.