Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu o tego o

Po skończeniu lekcji przeszedłem się do dyrekcji, ale oczywiście tak jak można było się tego spodziewać, zlali mnie ciepłym moczem. I powiedzieli że skoro uwagę dostałem, to najwidoczniej na nią zasługiwałem...
I od razu powiem. Nie, nie mam zamiaru pisać do kuratorium, no bo nie przesadzajmy xD

Cała akcja rozejdzie się po kościach w niecały miesiąc, a takie pisemko dodałoby mnie na czarną listę nauczycieli, a to ostatnia rzecz jakiej potrzebuję.

Ale żeby nie było tak ponuro to dodam jeszcze jedną zabawną gadkę która usłyszałem wychodząc z klasy.

Mianowicie, jedna #p0lka krzyknęła do mnie "Zobaczymy gdy tobie urodzi się dziecko i będziesz potrzebował pomocy"

Kekłem niesamowicie xD
Do bycia rodzicem potrzeba czegoś więcej niż tylko penis i wagina, rozum też jest przydatny, by na przykład, hmm ZAPLANOWAĆ CIĄŻE.

Ale to jest taki typ ludzi, wiedza jedynie tyle że "O to się wkłada tam i fajen" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 226
  • Odpowiedz
@licuri: wykopki ustaliły jedyna słuszna wersje wydarzeń, która stosują tez w przypadku innych samotnych matek. Zawsze winna jest kobieta, bo banda mizoginów i dzieciaków nie jest w stanie wpaść na to, ze za ciąże odpowiedzialny jest tez facet. Teraz pytanie, gdzie jest ten, który zrobił to dziecko? Dlaczego przyszła matka musi zbierać pieniądze na nie w swojej szkole? Dlaczego tylko ona to robi? Jest dojrzalsza i bardziej odpowiedzialna. Po prostu.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: wypłakałeś się? Nigdzie nie mówię, że tylko matka jest winna, bo oczywiście tak nie jest. Ale przymuszanie do zrzuty w szkole, to jest absurd i należy coś takiego napiętnować. Nikomu nie zabraniam się przecież dorzucać, ale uwaga za to, że ktoś nie chce łożyć na w zasadzie obcą mu osobę jest naruszeniem jakichkolwiek standardów. Coś takiego powinno być dobrowolne, inaczej jest nie tylko nieprofesjonalne ze strony nauczyciela, ale nawet
  • Odpowiedz