Wpis z mikrobloga

siema
Powijam niedlugo Belugi 2.0 i mam pytanko - jak fitują? Niektorzy mowia TTS, niektorzy 0.5+, a niektorym nawet to nie wystarcza.
Moje TTS to 9.5US i sporo miejsca mi zostaje (stopa 26.5cm jakby kogokolwiek to interesowalo)
Nie wiem czy mam szeroka stope i nawet nie wiem jak to sprawdzic.
Zalezy mi na tym zebym sie w nie miescil przez nastepny rok, nie wygladal w nich jak clown i zeby mi pieta nie odchodzila.

#streetwear #modaniemeska #adidas
  • 30
  • Odpowiedz
@CroppBeast: ja mialem nmd,ub i mam yzy 350v2 nadal, i powiem ci ze bierz tts, yzy jak masz stopkę cieniutką to mogą być trochę luźne, ale jak masz normalną skiete (np z offa) to są akurat, więc bierz tts
  • Odpowiedz
@CroppBeast: Do yzy nie trzeba prawideł, prawidla to tylko do butów z skóry, zamuszu itd, ja nigdy do yzyów nie wkładam prawideł bo to nie ma sensu, w końcu są całe z primeknitu, ale jest atk jak @Qentin powiedział, jak chcesz żeby luźniejsze był to można zawsze wyjąć wkładkę, która i tak #!$%@? daje, ale lepiej wziąć 0,5 większe niż żeby ci paluchy wystawały przez tą siatkę xD
  • Odpowiedz
@CroppBeast: ja mam 11,5 us i jak mówiłem w ciękiej stopce są troszkę luźne, ale normalnej skiecie jakies offa, vetementsa itd to normalnie siedzi, więc jakbyś #!$%@?ł o full size wyżej to by ci latały a te buciki wiadomo są luźne i tak bo chyba nie masz zamiaru wiązać ich? xD po prostu kup 0,5 większe a najwyżej wyjmiesz wkładkę jak będą przyciasne
  • Odpowiedz