Wpis z mikrobloga

@tei-nei: To, że nie był niewinny, to jest akurat oczywiste. Jeśli 40-letni facet latami zaprasza do siebie całe stada dzieci (ale zauważ, tylko chłopców!), sypia z nimi w łóżku (czemu nie zaprzeczał) i twierdzi, że to dlatego, że jest dzieckiem w ciele dorosłego, to sorry, ale jestem za stary, żeby w takie cuda wierzyć.
To, że nie był niewinny, to jest akurat oczywiste.


@dravil: Nie, to nadal tylko Twoje przypuszczenia.

ale zauważ, tylko chłopców!


A jak byłeś młody, to bawiłeś się z kolegami resorakami i wchodziłeś na drzewa czy grałeś w gumę z koleżankami?
@dravil: skąd ta bzdura, że zapraszał tylko chłopców? dziewczynki również do niego przychodziły. na samym procesie w 2005 broniła go siostra tego gościa, który go dzisiaj oskarża i mówiła, że też u niego zostawała. zresztą, zapraszał do siebie RODZINY Z DZIEĆMI, a nie wyłącznie same dzieci. z tymi gówniakami przychodzili ich rodzice, wiedzieli gdzie są i pozwalali im zostawać w jego sypialni. często ci rodzice też tej sypialni przebywali i nawet
Po tych typach w dokumencie o Jacksonie na kilometr widać że kłamią. Nie wygląda to naturalnie, wygląda jak bardzo kiepskie aktorstwo.


@kinlej: to samo chciałem powiedzieć, a jestem dopiero po 5 minutach dokumentu...
@dravil: ???? że Layota gałada na niego? przecież to stare kotlety. powiedziała że była do tego zmuszana przez swojego męża, który ją bił. "She refuses to speak about her comments and hasn't mentioned them since." to bzdura, mówiła o tym nie raz i napisała o tym w książce.