Wpis z mikrobloga

@chrystusie: bo fajne wzory były w fajnej scenerii, a teraz te klasyczne to lecą jeden po drugim na tapecie, podłodze lub lustrze XD

klasyczne mogą być, ale np. w pociągu


albo w parku, albo w aucie. wiesz, chodzi
  • Odpowiedz
  • 2
@chrystusie jesteś piękna :) masz nogi jak sarenka, gdybyś była moja to wołałbym Cie "bambi" ;* :) nie siedz na podłodze bo zmarzniesz, bedziesz zastrzyczki w pupkę dostawać ;p
  • Odpowiedz
@chrystusie: A czy Ty przypadkiem nie wrzucałaś kiedyś zdjęć w sensowniejszej pozie, tj. stojąc i z trochę dalej? W każdym razie było w gorących; może to był ktoś inny. Tak byłoby lepiej, ale już raczej nie do zrobienia samemu.
  • Odpowiedz
@surlin: włosy łonowe XDD no jasne ze tatuaż xD

@chrystusie: Szczerze nie wiem skąd to skojarzenie, ale widząc po wcześniejszej odpowiedzi nie tyko Ty je miałaś, wiec to raczej ja nie pomyślałem się pytając.
Oczywiście, że chodziło o włosy na głowie, stąd zdziwienie i zachwyt, jeżeliby były tak długie (przecież bywają i dłuższe - choć to wyjątki).

Dzięki za odpowiedź, i sory za ciekawość. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@surlin: przecież wiele razy było widać ze mam włosy do ramion xD nie wiem skąd pomysł ze mogłabym mieć tak długie włosy i w dodatku układać tylko kilka włosów na udzie xD
  • Odpowiedz
@surlin: przecież wiele razy było widać ze mam włosy do ramion xD nie wiem skąd pomysł ze mogłabym mieć tak długie włosy i w dodatku układać tylko kilka włosów na udzie xD

@chrystusie: Wybacz, ale nie widziałem Twoich wcześniejszych zdjęć, to wpadło w oko przypadkiem.
  • Odpowiedz