Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Zamówiłem dziś rano kość ram z #xkom, ale przy odbiorze podano mi inną od żądanej. Sprzedawca tylko machnął ręką, że na pewno będzie działać razem z tą która już mam w komputerze i powinienem się cieszyć z limitowanej edycji....
Do tego odmówił wymiany, bo nie posiadają obecnie tej zamówionej przez stronę (i dostałem smsa do odbioru po godzinie!).

Teraz wracam na chatę i pomijając kwestie kosmetyczne, jak kość nie będzie współpracować z moją obecną, to chyba się nie polubie z tym sklepem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #komputery
Veaon - Zamówiłem dziś rano kość ram z #xkom, ale przy odbiorze podano mi inną od żąd...

źródło: comment_vG8dy2HE7j0p7NDGQZ3YkwR6qJgZD6zL.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Veaon: Bo to xkom, najgorsze gowno jakie moze być. Jakim cudem ktos tam jeszcze kupuje to nie wiem. Ja od nich kupilem laptopa z pogieta plyta glowna. Jak odeslalem i poprosilem o inny egzemplarz, to mi przyslali ten sam ze zmienionym numerem seryjnym
  • Odpowiedz
Nie no beka w luj, dostał inny ram, o lepszej specyfikacji ale co z tego jak on potrzebuje taką samą kość aby działało w dual chanel, a ci biją brawo bo jeszcze niby wyruchał system XD Beka z was #przegryw jak nie potrafią zagadać do laski to i #!$%@? dadzą się wydymać u sprzedawcy.
  • Odpowiedz
@Veaon: a na rachunku jaką masz kość? bo jak ci się #!$%@? to możesz mieć problem z zareklamowaniem jak będzie na rachunku co innego a oni numer SN w systemie też inny XD
  • Odpowiedz
@SmutnyPepe: Przy ktorejs probie naprawy NOWEGO laptopa pogieli płytę i pozrywali cos tam od wifi. Odsylalem im z 5 razy, za kazdym razem wracal laptop i info, ze kasy nie oddadza a sprzet jest sprawny. Tylko #!$%@? nie działał xD. W koncu naprawilem go u pewnego gościa, ktory za głowę się zlapal jak to zobaczył
  • Odpowiedz