Wpis z mikrobloga

#wot
Nigdy się tym nie interesowałem za bardzo,więc wole się zapytać zanim poczynię jakieś ruchy w tym kierunku. Więc przechodząc do meritum. Czy klikając USUŃ perki na dowódcy,mam rozumieć,że będę mógł zrobić 3 nowe perki plus jeden w trakcie szkolenia 30%? Zniknie mi BiA żarówa kamo i naprawa? Szkoda mi pozbywać się jednego z nich,bo są w sam raz na tdka. Czy jak to wszystko wygląda?
C.....0 - #wot
Nigdy się tym nie interesowałem za bardzo,więc wole się zapytać zanim...

źródło: comment_dgmRw4Jbh5OTzZiAbgi5OJLzHLR7qVI7.jpg

Pobierz
  • 12
@poradnikspeleologiczny: glowna specjalnosc jest ostatnia w kolejnosci do ubywania. Czyli kolejnosc "zapelniania" :
(w przypadku zalogantek BIA nie do ruszenia) glowna specjalnosc, pierwszy perk, drugi perk itd. ubedzie ci z glownej specjalnosci tylko w przypadku gdy na pierwszym perku masz na tyle malo doswiadczenia, ze po resecie (za kase 90% zostaje) masz mniej niz potrzeba expa na 100% glownej specjalnosci.
Troche zagmatwanie brzmi ale mam nadzieje pomoglem ;)
@poradnikspeleologiczny: jezeli zalogant nie ma zadnego perka albo pierwszy perk jest niewybrany, ale jest za malo na nim expa zeby starczylo na uzupelnienie do 100% glownej umiejetnosci lub wybrane sa wszystkie perki to exp nie przejdzie na glowna umiejetnosc bo nie ma z czego. Jezeli przed przeszkalaniem ostatni perk jest niewybrany lub zresetuje sie perki a nastepnie przeszkoli na inny czolg to exp z perka/perkow przechodzi do glownej umiejetnosci i po