Wpis z mikrobloga

Cześć wam! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Powracam do was i w dzień 31/100 miłych postów!

Miałam dzisiaj pierwszy raz rozmowę o pracę w kierunku, w którym bym chciała robić karierę, w dodatku przez Skype. Strasznie zjadły mnie nerwy, przez co dużo się zacinalam i myślę, że zrobiłam średnie wrażenie :( ale na pocieszenie dodam, że mam już to za sobą i był to mój pierwszy raz, następnym razem będzie lepiej i będę się mniej bała!

Muszę dodać, że właśnie przyszła do mnie najfajniejsza koszulka na świecie!
Pochwalcie się swoimi ulubionymi! ()

Trzymajcie się cieplutko! ()

#pokazmorde #rozowepaski #modadamska
#100milychpostow #polewamcontent
P.....m - Cześć wam! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Powracam do was i w dzień 31/100 miłych pos...

źródło: comment_B3amrGbhz4P5wbuh2EaYi48eB42tJ1yY.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Polewam: Zawsze po rozmowie o pracę człowiek ma wrażenie, że źle wypadł, a wcale nie musiało tak być. To tylko nasza perspektywa, nie wiadomo co myślał rekruter :)

Ja nie raz myślałem, że zrobiłem z siebie głupka, a potem dzwonili, że mnie chcą :D
Trzeba myśleć i nastawiać się pozytywnie.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polewam: o jesteś nerdem! ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w czym konkretnie się specjalizujesz?
Niestety rozmowy kwalifikacyjne takie bywają. Stres zabija kreatywność i dopiero jak wrócisz do domu, to sobie uświadamiasz jakie gafy popełniłaś. Sam tak miałem ostatnio jak starałem się o pracę doradcy klienta w pewnym sklepie rtv/agd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Polewam: no tak się mówi na kogoś, kto lubi się zajmować komputerami lub oprogramowaniem ;)
Niestety nie dostałem tam pracy, ale dostałem gdzie indziej i tam też mi się wydawało, że wypadłem słabo na rozmowie kwalifikacyjnej :p
  • Odpowiedz