Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki! Od miesiąca jestem na wymianie studenckiej i pojawił się pewien problem. Zaczęłam angażować się w znajomość z gościem z drugiego końca świata. Wiem, że wspólna przyszłość nie wchodzi w grę, ale czy zaryzykowalibyście totalne oddanie się sytuacji i olanie konsekwencji w postaci płaczu po powrocie? Zostały nam jakieś trzy miesiące, a on jest jeszcze bardziej zmieszany i niepewny niż ja. Wiem też, że brzmi to jak typowa, oklepana historia, ale z drugiej strony chcę po prostu żeby to był dobry czas.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Co zrobić?

  • Zaangażować się a potem płakać 56.4% (136)
  • Ukrócić kontakt ale żałować 43.6% (105)

Oddanych głosów: 241

  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak odpowiednio to tego podejdziesz to i płaczu nie będzie.
Jak to potraktujesz jako przygodę a nie nieszczęśliwą miłość która rozdzieliły kilometry, to mając 70lat siedząc w bujanym fotelu będziesz z uśmiechem na ustach wspominała ten czas.

Róbcie co chcecie, bawcie się, korzystajcie z życia tylko nie daj się zapłodnić.
  • Odpowiedz
OP: @chado_podobny: no właśnie takiej odpowiedzi trochę oczekiwałam. Ne zamierzam zmieniać dla niego mojego ówczesnego życia, ale jestem tu jeszcze przez jakiś czas, więc czemu nie potraktować tego jako przygodę. Zaraz znowu będzie gadanie, że egzotyczna przygoda bla bla bla, gupia p0lka itp. Ale ja się gdzieś wyjeżdża i jest się totalnie samemu w nowym otoczeniu, to mega istotne, żeby znaleźć bratnią duszę.

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
No juz wiesz ... nie przesadzaj w 2 strone :P
Zależy jakie macie zamiary wobec siebie....bo większość tu piszących po opisie problemu ma w głowie jedno (oo ruchanko hehehehe).

Bo jeżeli chcesz znaleźć bratnią dusze to możesz w wolnym czasie iść z nim do kina czy na kawę a po grzecznie wrócić do swoich
  • Odpowiedz