Wpis z mikrobloga

fajnie, że real dostał w #!$%@?ę - piszę to jako kibic realu od zawsze. jeszcze jakimś fartem by się prześlizgnął do półfinału i pojawiłyby się głosy, że "nie było tak źle" lub "brakowało tylko skuteczności, ale to młody zespół". po takim blamażu Perez musi latem sięgnąć głębiej do kiermany i wdrożyć jakąś nową politykę transferową, ja tam byłbym fanem opcji "Mbappes y Hazardes" aka młode talenty (ale nie tak nieopierzony jak Winicjusz) + gracze z top10/top20 z niezbędnym doświadczeniem. #mecz #realmadryt #ligamistrzow
  • 3
@takitutej: też liczę na to, że ten sezon to kubeł zimnej wody dla zarządu. Napastnik, skrzydłowy, pomocnik i obrońca do walki o 11, a nie do rotacji/na ławkę to scenariusz idealny, ale Perez wysrał pomysł ze stadionem i raczej to się nie spełni. Mimo wszystko chciałbym, aby skupiono kilku graczy w okazyjnych cenach jak Thibo i w 2-3 sezony odbudowano zespół. Byle z dobrym trenerem na ławce, marzy mi się Pochettino,
@takitutej: Nie wiem skąd te przekonanie, że Mboopi jest do ściągnięcia. Nawet jakby UEFA zmusiła Paryż do wyprzedaży co jest mało prawdopodobne to i tak Nasser prędzej sprzeda pół składu niż akurat jego i to jest akurat w pełni zrozumiałe bo drugi taki Mbappe może się Paryżowi nie trafić przez dwadzieścia lat i nie mam tu na myśli tylko przeogromnego talentu, ale i fakt że chłopak jest spod Paryża.