Wpis z mikrobloga

Witam #earthx

Czy byłby ktoś zainteresowany dostaniem się do bardzo zamkniętej grupy, gdzie bym co jakiś czas pytał o sugestie (co zrobić jak i czego nie robić) oraz bym dawał jakieś wersje do testowania? Ogólnie zależy mi na dobrym feedbacku. Ofc nie za darmo, osoby należące do grupy byłyby nagradzane dodaniem do creditsów + jakieś klucze dla znajomych/własnego użytku.

Jeśli jesteś chętny/chętna, to napisz w komentarzu, dlatego to właśnie Ciebie mam wybrać (tak z 15/20 osób szukam). I proszę - jeśli masz zamiar odpuścić po kilku dniach lub masz mało czasu, to nie zgłaszaj się.
Osoby wybiorę po przejrzeniu ich profilów. Na wstępie odpadają wszelkie patusy i zielonki.

Grupa będzie znajdowała się na Discordzie.

#gamedev #gry
  • 18
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Chętnie, właściwie taki był mój plan, żeby towarzyszyć grze podczas jej rozwoju dopóki w pełni nie dojrzeje. Będę starał się generować informację zwrotną jak najszybciej, ale nie obiecuję że zawsze będzie to natychmiastowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@denis-szwarc Z chęcią, mam czas zwykle ale to oczywiście zależy od dnia. Jak juz widziales w rozmowie prywatnej, feedback daje obszerny i mam dużo pomysłów :D Także uwazam sie za odpowiednią osobę.
  • Odpowiedz