Wpis z mikrobloga

  • 1
Zna ktoś może jakiś odpowiednik stronki z serialami jak fili.cc tylko anglojezycznej? Zależy mi na serialach z angielskimi napisami, bądź bez napisów, a na fili nie zawsze jest taka opcja :/
#kiciochpyta #filmy #seriale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajurt: abonament Netflixa na cały miesiąc, który umożliwia ci oglądanie seriali 24h/dobę ksoztuje mniej niż dwa zestawy w maku. Nie bądź prostakiem i cebulą.
  • Odpowiedz
@napohybelnormictwu: chętnie przeczytam inne ułomne tłumaczenia kradzieży

btw. jak nie będzie czegoś co bym chciał u mnie w sklepie pod domem, to poproszę ziomka, żeby ci #!$%@? z domu jak akurat będziesz miał i mi przyniósł
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kajurt: abonament Netflixa na cały miesiąc, który umożliwia ci oglądanie seriali 24h/dobę ksoztuje mniej niż dwa zestawy w maku. Nie bądź prostakiem i cebulą.


Netflixa już mam, przydałby się Amazonprime, ale kto wie. Na tydzień, później za pół roku? Torche słabo się wbić w abonamenty z wszystkich platform, żeby korzystać z nich potem raz na ruski rok :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Yrrrr No dobrze, absolutna racja. W sumie większość z dostawców oferuje darmowy miesiąc za darmo, co niweluje problem "sprawdzenia" jakiejś produkcji. W każdym razie dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz