Wpis z mikrobloga

nie ma w nim chamsko agresywnej geometrii, nawet po przełożeniu wszystkich podkładek nad mostek, więc typowo szosówką nie jest, z drugiej strony w tylne widełki zmieści się maksymalnie coś około 37mm, więc i nie jest to pełną gębą gravel
  • Odpowiedz
@djarr: chociaż w sumie przewróciłem dziada do góry nogami i wygląda na to, że przy oponach 28mm jest ponad centymetr luzu po bokach, więc w sumie 40mm powinno wpaść na przód i tył
  • Odpowiedz
@Quarinho: Ja też rok temu rozważałem rometa aspre, ale w sklepach był na stanie tylko teoretycznie, więc wstrzymałem się do następnej wiosny i w praktycznie tej samej cenie rc500 jest o klasę wyżej (sora zamiast clarisa). Ja z tribana jestem zadowolony, chociaż już szukam sobie jakichś szerszych opon, bo 28mm dają mało przyczepności. Ogólnie siodełko ok, owijka fajna, miękka, pozycja nie męczy po 75km, no i w takiej cenie nie ma
  • Odpowiedz
@Zimmerit no właśnie osprzęt mówi mi Triban. Wyglad ramy Romet. Rometa znalazlem nawet w salonie, Tribana jeszcze w decathlonie, ale podobno 11 marca maja wyjsc zamowienia
  • Odpowiedz