Wpis z mikrobloga

Wy nie rozumiecie jeszcze geniuszu i oddania ,,Małomysza". Pozwólcie że wytłumaczę, co tam się #!$%@?ło:

Zauważcie że od kiedy proboszcz dostał jahimkozy, siedzi i #!$%@? marudzi jakby dostał okresu, gdy wcześniej to dymił , #!$%@?ł, lali się i było dobrze, gut gut, a teraz? Hamulec stypiarz, siedzi tylko w telefonie i powtarza w kółko jak mantrę: Zamknij łyj!, rzygać się chce, nie ryj mi bani, wyginasz do drawska, ścisz muzykę, #!$%@? ci - taka mantra cały dzień.

Z drugiej strony małysz czuje kasę w powietrzu i wie że widownia chce krwi i patrzcie, ze siedzi cały dzień i #!$%@?, że cele, że ludzie tego chcą, że proboszcz nic nie robi, że on zrobi cele jak kaznodzieja najpierw swoje zaległe spełni, bo nie chce sam na idiotę wychodzić i robić kasy dla śmierdzącego stypiarza hamulca, chce i szafę na sukę, i żeby proboszcz srał do frani, bo on sam powtarzał ostatnio, że najpierw robi się dymy, a potem kupuje sprzęty, nie odwrotnie, proboszcz chce za kasę iść szafę, czy franie kupować, no co to #!$%@? wgl jest za chora koncepcja? I małysz mu siedzi i truje, ciśnie, #!$%@?, stęka, jęczy, wzdycha, szepcze, pisze, nie wiem, gołębia mu nawet wysłał, że wykop chce dymów i za to ludzie płacą, a nie za stypę, że trzeba robić cele, bo Cie zniszczą itp.

Co się okazuje? małysz dostaje na #!$%@?ę, chcą go #!$%@?ć na hajs, matka go wyzywa, zamawiają jej po nocy do domu cuda, a stypiarz siedzi bezkarny, totalnie bezkarny i tuli kwit, dalej będzie siedział na dupie, albo latał na randki. To sie małysz #!$%@?ł ponad miarę, załamał nerwowo, jak tam jeszcze czym podsypany był, a że i podpity to... no za duże nerwy z poczucia niesprawiedliwości. Ludzie dalej będą siedzieć w ilości 400-1000 czekając na np. tuczenkę, albo na totalny rozpad, tak z braku laku bo może coś, wpłacając donejty: cofajcie donejty!! to mój ostatni donejt! #!$%@? ci w dupe! i tak sobie będą coś zbierać. Co z tego ze im cofną skoro póki co mają i mogą lecieć wypłacić co nieco...

Jak sie myle, to #!$%@? w ten wywód, nudziło mi sie po prostu.

#danielmagical #patostreamy #ksiadztv #malyszofficial
  • 2
@Bruteno1: Ale prawdą też jest że ma to dla niego większy sens, meduz sam mieszka, można #!$%@?ć meble, a jakby mieli głowę, to człowieku, zrobiliby to na tyle fajnie, że zamiast osranej frani, to by sobie porządną pralkę kupił, albo by poodkładał, zrobił te 3 tygodnie i mieszkanie by sobie mógł uzupełnić i odświeżyć. Po patoshore, gdy wrócili i odpalili kompa, byli na takiej fali, że za tą głupią szafę czy