Wpis z mikrobloga

Witam. Zaczynamy drugą część marek samochodów. Oczywiście głosujecie na najgorszą markę. Jest to druga część - i ostatnia. Do dzieła!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Zaczynamy drugą część marek samochodów. Oczywiście głosujecie n...

źródło: comment_6lTxdH9R31ZkIFT2Ln1uV21H2i3mBPhP.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą markę samochodu:

  • Mazda 5.9% (147)
  • Hyundai 6.3% (158)
  • Nissan 2.8% (69)
  • Audi 8.6% (214)
  • Seat 7.8% (194)
  • Honda 4.0% (100)
  • Volvo 1.6% (41)
  • Fiat 32.6% (814)
  • Citroen 17.7% (442)
  • Peugeot 12.6% (315)

Oddanych głosów: 2494

  • 63
serio nie wiem co wy się tak jaracie tym fiatem, po paru latach się sypie, plastiki najtańsze gówno, miałem punto z salonu to po 2 latach przerdzewiał bak i miałem powódź benzyny w garażu, oczywiście auto garażowane, wygodne to to nie jest, silniki może i proste ale nic ciekawego, strefa zgniotu w bagażniku.

ps, najgorsza rzecz w fiacie znajduję się miedzy kierownica i fotelem, śmiało zlinczczujcie mnie. Człowiek który ma fiata to
@oba-manigger: Szkalujom Fiata niesłusznie. Auta dobre, tanie, proste. Nie są idealne ale stosunek ceny do produktu jest bardzo dobry. Silniki bardzo dobre, dopracowane. Mocniejsze benzyny są zakute.
Poza tym sprzedali nam licencje na auta jako pierwszym poza granice Włoch. Zmotoryzowanie naszego kraju zawdzięczamy współpracy z Fiatem.
Zresztą robią fajne, kompaktowe, tanie auta. Ja Fiata szanuje. Zainwestował w Polskę.
Smutne jest to, że teraz na Fiata plujom a cztery pierścienie gloryfikują. Niby
@oba-manigger: dziwi mnie forma tego plebiscytu. Marka, która odpadnie jako pierwsza, czyli będzie mieć najwięcej głosów w pierwszym głosowaniu jest najgorsza. Po co dalej to ciągnąć? Przecież nie szukasz najlepszej. Chyba, że odpada ta, która dostała najmniej głosów. Ale przecież głosujemy na najgorsza, więc najgorsza musi mieć najwięcej głosów...