Wpis z mikrobloga

Mam problem, chciałem zaktualizować Windows 7. Wyskoczyła mi taka informacja po ponownym uruchomieniu laptopa - Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera. Trwa to już jakieś 2 godziny, co mam zrobić? Mogę to jakoś wyłączyć w trybie awaryjnym? #komputery #informatyka #laptopy
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sicarioo: Jeśli była to duża aktualizacja to może trwać bardzo długo. Odwracanie aktualizacji trwa niestety jeszcze dłużej. Teraz to albo czekasz a jak już walniesz restart to prawdopodobnie system nie wstanie.
@Invisible22: Oki, najlepsze jest to ze wczoraj robiłem formata i przechodziłem z 10 na Windows 7. Bo z windowsem 10 miałem jakieś problemy. Siódemka fajnie chodziła nic nie cięlo, i zachciało mi się aktualizacji xD
@Sicarioo: To samo tzn? Cofa aktualizację? Czemu Wy zawsze chcecie od razu na szybko a zawsze się kończy formatem?
Jak już koniecznie chcesz robić format to wepnij bootowalnego pendrive i zrób restart. Klikasz bodajże F8 w celu wybrania boota z pena i instalujesz.
@Invisible22: Dobra już to ogarnąłem. Wracam na Windows 10. Miałem taki problem ze na Windows 10 stary gry mi cięły obraz, a Np w lolu musiałem mieć włączana synchrozniacje pionowa inaczej miałem 130 fps ale cielo mi obraz. Na synchronizacji mam 60 fps ale obraz jak przewijam to jest płynny. Na Windows 7 tego nie miałem wszystko działało tylko te aktualizacje mi #!$%@? teraz.