Wpis z mikrobloga

(WYCINEK Z GAZETY LOKALNEJ, KOLORYZOWANE).

Uwaga! Dwóch podstarzały Gejów pozbawionych prawa do opieki nad 40 latkiem zamkniętym w ciele dziecka!

Jak donoszą lokalne media, dwóch homoseksualistów z ulicy szkolnej 17 zostało pozbawionych kontroli rodzicielskiej nad 40 letnim Jarosławem. Syte i zakrapiane alkoholem orgie seksualne bez trzymanki - taki koszmarny obraz wyłania się z policyjnich raportów.

O wszystkim doniosła Pani Leonarda K. - starsza kobieta mieszkająca na walącym się strychu. Jej spokój zakłóca się już od lat. Syn Krzysztof wielokrotnie oskarżany był o znęcanie się jeszcze przed oficjalną śmiercią.

- Ja myślałe że wnuka mom teraz, a oni tylko piją i konie biją. Ja mam już dosyć tygo. Spać na wieczność ni moge. Oni w majty srają a Jarosław do wiaderka czaomi nawet - płacze zdesperowana kobieta.

Para oskarżana jest również przez lokalną społeczność - sąsiadów, turystów czy reporterów - o gwałtowne kłótnie oraz libacje do białego rana.

Otyły syn Krzysztof i jego kochanek kryminalista odpierają zarzuty.

Przygarnięty nastolatek zostanie przeniesiony do zakładu zamkniętego w Choroszczy na czas procesu. Dwójce grozi do 25 lat więzienia bądź 100 złotych grzywny. Zdjęcie oskarżonych poniżej.

źródło: Choroszcz Poranna

#kononowicz
Volvo233 - (WYCINEK Z GAZETY LOKALNEJ, KOLORYZOWANE). 

Uwaga! Dwóch podstarzały Ge...

źródło: comment_cR9nGSsz2WhPGW7DPjFVCKtXdaZK3kH1.jpg

Pobierz
  • 1