Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże! Coś sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik wyborczy kww Grzegorza Brauna to jest jakaś porażka ja myśle ze to gdańskie niedouczone spoleczenstwo ta banda postkomuchów ktora głosowała na tych bandytów komunistów z układu gdańskiego to jest jakies szanowni państwo nieporozumienie jeśli tyle dla was znaczy jeśli tyle dla was znaczy ludzie takie zangażowanie takie zangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem moja rodzinę moje zycie prywatne wszystko inne i dla was znaczylo to tylko 12 czy 15 % glosow to was sie powinno chędożyć tak sie powinno was chędożyć jak tylko was moze chędożyć układ gdański,komuna was tak nie wychędożyła jak wychędoży was Dudkiewicz aż was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat proszę Państwa to jest dramat ze w tym kondminium w tym panstwie w ktorym media reżimowe nie byly w stanie powiedziec ze Grzegorza Brauna zbezszczeszczono. Że te sadowe nierządnice powtarzam nierządnice sadowe nierządnice tego czlowieka oskarzaly bezpodstawnie i po latach uniewinnialy ze to nie jest czymś wartym tego by tego czlowieka wprowadzic do ratuszu gdańskiego. Będzie was układ gdański chędożył , bedzie was układ gdański wyzyskiwał tak jak was komuna nie wyzyskiwała. Ta nierządnica ta bandycka kobieta Dulkiewicz zniszczy was! Służby,mafie,loże gazety wyborcze beda wam odbieraly smak zycia proszę państwa. Wy ćwierć inteligenci gdańscy gdańscy ćwierć inteligenci! Ja mam to w nosie! Bo mnie stac! Wyjadę jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z Gdańska i bede sie z ćwierć intelygenty smiał ze wy takie glupie ludzią sa tacy przepraszam debile ktore to bandyctwo gdańskie wybrali nie na Skibę nie na Brauna tylko na jakies nierządnice dulkiewicze nierządnice z układu gdańskiego! To wlaśnie Gdańsk! Przez takie "wolne miasto" przez was ,nic sie w tym kraju nie zmieni bo jestescie nic nie warci i trzeba was chędożyć i na was zarabiac bo jestescie banda gdanskich nieudacznikow rozumiecie to? A wam kochani ktorzyscie glosowali na mnie ktorzy wspomagali mnie Bóg zapłać! Bo to garstka gdańszczan! Garstka gdańsczan! To jest 20 tysiecy osób może 30 wyłącz ten telefon bo ci go wylacze na amen! Tak tak tylko to sie w tym Gdańsku nadaje! Powiedzieć wam w końcu wy ćwierć intelektualiści, że jestescie zakompleksieni że wasze dotacje unijne to jest wasz majestatW asza godność! Robota w zagranicznym supermarkecie i umowa o dzieło! To wy gdańszczanie! Jasny piorun z wami nie warto było zrobić nic co wy sie aa szkoda cholera gadać szkoda maskać ustami na prawde niech was sluchajcie ci którzy sie ćwierćinteligenci głosowali na układ gdański! Niech was szlak trafi !NIC nie warci jestescie antypolakami jestecie! Z Panem Bogiem!

#grzegorzbraun #wybory #gdansk #stonoga #dulkiewicz #skiba #2019 #polityka
  • 2