Wpis z mikrobloga

@olesiu: dlaczego? :>

@yggdrasil: nie wiem jakie jest Twoje rodzinne miasto, ale np. moje rodzinne rozwija się podobnie. Każde miasto w jakiś sposób się rozwija. Boli mnie to, że ciągle tutaj wspierani są deweloperzy (wszyscy wiedzą jak), komunikacja miejska z jednej strony się rozwija a z drugiej leży i kwiczy i dzieje się mnóstwo rzeczy, które dziać się nie powinno, Moim zdaniem lepiej działać we wszystkich obszarach niż tylko w
@nowik: z drugiej strony zagłosowali w zeszłych na jakąś wizję, wybory były dosyć poważne bo z drugą turą. Kadencje przerwano to może chcieli po prostu kontynuacji. Jak ta nowa #!$%@? to duża szansa dla kogoś zmienić przynależność Gdańska. Ale poniekąd rozumiem, że po Adamowiczu dadzą dokończyć komuś z jego obozu.
@olesiu: bardziej dlaczego teraz taki komentarz? :) Po prostu martwi mnie to w jakim stopniu rozłożyły się głosy ludzi w tych wyborach. Nie było żadnego sensownego kandydata, ale ponad 80% poparcia dla kogoś, kto od lat prowadzi złą politykę to moim zdaniem słaby prognostyk na przyszłość :)
@nowik: fatalny stan dróg mówisz Pan? W mojej dzielnicy i kilku najbliższych nie nazwałbym tego stanu fatalnym. Czasem tylko bruk wkurza.

Pamiętaj że komunikacja to nie tylko zkm ztm czy gait czy jak teraz to się nazywa, ale też pkm i SKM. Naprawdę w tym aspekcie nie ma krzywdy, a w planach są kolejne nitki tramwajowe.

Jeżeli chodzi o stocznie to się mylisz i to grubo. Tak się składa że jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@nowik: W tym wypadku poparcie na poziomie tylko 80% wydaje mi się i tak małym poparciem. Głosowanie na Brauna czy Skibe tylko by zagłosować przeciwko Dulkiewicz to największa bzdura jaką można było zrobić. Jak już to powinno się oddać nieważny głos. Chciałbym tylko zauważyć że Braun i Skiba nawet nie byli zameldowani w Gdańsku, co tylko pokazuje ich poważne podejście do sprawy. Braun to nawet tutaj nie mieszka. Jednym słowem kontr
@magicznyKrzysztof: to nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz i chyba nie korzystasz z głównych dróg w Gdańsku. Wjazd na wiadukt na Elbląską jest "remontowany" od kilku miesięcy i nic tam się nie dzieje. Żywej duszy poza budą na ulicy tam nie widać. Naprawdę stan wielu dróg jest fatalny. Jeżdżę po całym Trójmieście i w Gdyni nie trafiam na takie złe drogi jak w Gdańsku... Jeszcze co do obwodnicy to ciekaw jestem
@nowik: kto wracał tamtędy z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten się w cyrku nie śmieje. Jakby cały system miał naprawić tylko to to warto. A serio to jak zwykle pewnie cholera wie gdzie dokładnie robote zrobił system a gdzie dołożył ruchu źle.