Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Po 14 miesiącach można pokusić się o małe podsumowanie zabiegu. Zdjęcia, które zamieszczam dzieli równy rok. Pierwsze (komentarz) to 2 miesiące po zabiegu gdzie wypadły wszystkie przeszczepy i zostały tylko martwię włosy. Drugie (te w poście) to aktualne. Chyba było warto :)
Teraz drugi zabieg na tył i można zapomnieć o lysieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i fryzjer, bo już są za długie i trzeba je ściąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fota w dosyć mocnym świetle żeby nikt nie zarzucił że robię po ciemku czy coś :p
#kubasprzeszczepia #lysienie #zakola
kubas_782 - Po 14 miesiącach można pokusić się o małe podsumowanie zabiegu. Zdjęcia, ...

źródło: comment_LzwOEfoRZsi31N9vmCfFzjjnGirCHiUs.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@kubas_782: Naturalnie wygladają, nie do odróżnienia. Czekamy na zdjęcia z boku :).
Jeszcze pytanie: czytałem kiedyś że sporo polaków jeździło do Brukseli na zabieg bo dobrze robili i cena całkiem dobra. Klinika miała też swojego przedstawiciela w Polsce. Słyszałeś jakieś opinie o tej klinice?
  • Odpowiedz
@kubas_782: A my właśnie jesteśmy w Turcji, 3 kolesi, przyjechaliśmy przedwczoraj. Zrobili nam wczoraj przeszczep. 1700 euro od osoby. Załatwialiśmy przez Polską firmę. Pełna kultura, tłumacz na miejscu. Właśnie odpoczywamy w Stambule dziś mega gorąco.
  • Odpowiedz
@RebeliantT-1000: no wiesz, róznie, ja miałem 4000, gora mi sie posypała, kolega miał, tylko zakola, ale zrobili mu mega gęsto i poszło 2800. A drugi kolega 4800, ale robili go 2 dni.
  • Odpowiedz
@sin89: zagadaj do nich na fejsie, bo ja brałem w cenach promocyjnych, w styczniu i lutym była promocja, normalnie FUE jest chyba za 1800. W Twoim przypadku może DHI byłoby lepsze. Wtedy chyba gęściej mogą posadzić.
  • Odpowiedz