Wpis z mikrobloga

Bingo związanego z wysrywem o budowie domu nie będzie, bo bebzun tylko siedzi w prusaku i #!$%@? swoje smuty. Natomiast pragnę zauważyć, jaką cholerną internetową #!$%@?ą jest #kieleckiulaniec . Kanał "Turbulencja" staje się popularny na Youtube? To #!$%@? nazwał odcinek "turbulencja". Epic Cheat Meal wrzucił materiał jak je pizzę z sosem na bazie carolina reaper? #ussponton kilka dni później wrzuca materiał jak opiermandala surową papryczkę carolina reaper. Teraz popularny staje się kanał "Łukasz Budowlaniec"? grubas nagle wrzuca wysryw z przemyśleniami na temat budowy domu. Jezu, jak ja gardzę tym #!$%@?... bez dystansu.
#mocnyvlog
  • 7
@franaa złote lata 90., gdzie wszystkiego brakowało. Wiem coś o tym, mój znajomy dorobił się prawdopodobnie na większości z nas. Mianowicie, sprowadzał z zachodu gumy z Kaczorem Donaldem. W smaku były tragiczne, ale żuł każdy bo do wyboru były albo te, albo gumy turbo ( ͡º ͜ʖ͡º) To samo bebzun. Napisał poradnik jak korzystać z Windowsa i ludzie kupiwali bo innego nie było na rynku. Założył strony