Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu nie znoszę przegrywów? Bo to zakłamane mendy i pasożyty.

Kiedyś miałem okazję uczestniczyć w pewnym katolickim spotkaniu, grono osób naprawdę samotnych, z ciężkimi przeżyciami.

Dziewczyna bez rąk, chłopak na wózku inwalidzkim, jednemu cała rodzina zginęła w pożarze.

I to są ludzie którzy naprawdę potrzebują współczucia i realnej pomocy.
A tu przyjdzie taka gnida, która wyzywa kobiety od #!$%@? bo ma 1.60 wzrostu. To się w głowie nie mieści.
#przegryw
kiera1 - Wiecie czemu nie znoszę przegrywów? Bo to zakłamane mendy i pasożyty.

Kiedy...

źródło: comment_T1oQvjMkUAJiegO75HZd28DMAfmcHH7A.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@kiera1 Masz nieco racji ale ja "szanuje" kazda krzywde i nie porownuje ich bo dla jednego traumą jest smierc ulubionego chomika, dla innego to ze laska go zdradzila a jeszcze dla kogos innego wypadek w ktorym pol rodziny zginelo.
Takie rzeczy wg mnie nie podlegaja rankingowi. Kazdy ma inna wrazliwosc.
  • Odpowiedz
@DeadIy: Osoby niepełnosprawne, zwłaszcza te samotne żyją często w ubóstwie, mają problem ze znalezieniem nawet prostej pracy.

Już nie mówię o codziennych sytuacjach, takich jak schody, zbyt stromy podjazd, czy głupie uwagi podczas zakupów w sklepie. To ostatnie to najgorsze co spotyka taką osobę, taka dyskryminacja bardzo wyniszcza psychicznie.
  • Odpowiedz
@kiera1:
Takie porównania mają tyle samo sensu, co mówienie ludziom z problemami I świata o głodujących dzieciach w Afryce. Każdy ma własne problemy i one są dla niego ważniejsze niż problemy innych.
  • Odpowiedz
I to są ludzie którzy naprawdę potrzebują współczucia i realnej pomocy.


@kiera1: Właśnie rzuciłem robotę i rozstałem się z dziewczyną, jak to przeczytałem. Otworzyłeś mi oczy na największy problem tego świata, jakim są niepełnosprawni. Zaraz przekazuje cały swój majątek na rzecz chłopaka, któremu zginęła cała rodzina. Żartowałem i mam ich problemy głęboko w piździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@worldmaster: Grubo popłynąłeś. Śmierć chomika zrównać ze śmiercią chomika xD
Aż sobie zapisze twój komentarz, bo to mocny pretendent do dzbana roku.

Użalanie się nad sobą z byle powodu jest skrajną głupotą, jako społeczeństwo powinniśmy to piętnować, a nie głaskać po główce.
Potem dziwić sie, że Karynka nie chce iść do pracy, trzeba jej pomóc, bo życie takie cienszkie, pracy nima i łona biedna zrobi?
A taki przegryw?? No dramat być
  • Odpowiedz