Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski czy tak ciężko wam zrozumieć że jak dziewczyna nie odpisuje to nie jest zainteresowana? Tak wiem kultura nakazuje odpisać, ale jakbym miała odpisywać każdemu to bym nic innego nie robiła, do tego jak napiszesz takiemu że nie jesteś zainteresowana to on i tak nie da ci spokoju tylko będzie dalej pisał do ciebie
#badoo #tinder #zalesie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niebieskiepaski czy tak ciężko wam...

źródło: comment_61IAwkgwx2MR6eSB4h8dN4huKl3RI49W.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjebongo, nie masz ochoty - nie odpisuj. Nie musisz być stałe pod telefonem, to raz. Dwa: irl nie zwracasz uwagi na facetów, którymi nie jesteś zainteresowana, to działa tak samo na portalach randkowych. Trzymaj się, Miraska, olej te Sebki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Piotero1: Krótkie, nic nie wnoszące wiadomości nastawione na marnowanie czasu drugiej osoby, small talk dla ubogich. Nie lubię czegoś takiego. Jak facet pisze max. 2 słowa w jednej wiadomości to chce mnie szlag trafić. Sama angażuję się w rozmowę, staram się pisać tak, żeby ktoś miał szansę mnie poznać. A po tych wiadomościach widać, że cała rozmowa taka będzie, że facet nie potrafi zbudować prostego zdania z podmiotem i orzeczeniem.
  • Odpowiedz
@Piotero1: Ale ja nie będę kogoś namawiać, żeby się zmieniał, bo mnie się nie podoba. Poza tym nie mam ochoty wdawać się w takie dyskusje, bo zaraz będzie litania żali i lamentów. Ja zwykle usuwam parę bez słowa, ale tu koleżanka pisze, że to badoo więc... No głupio tak kogoś zablokować, ale odpisywać też mi się nie chce, bo taka rozmowa do niczego nie doprowadzi. Normalny koleś nie dostając odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Piotero1: Desperacją czuć na kilometr, daj spokój facet. Jak sam się tak zachowujesz to przestań i po problemie. Sama czasem napiszę do kogoś, ktoś mi nie odpisze, trudno, idę dalej, a nie wysyłam kilkanaście wiadomości, próbując zwrócić uwagę. To jest zwyczajnie żałosne i nie dziwię się komuś kto olewa w takim wypadku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz