Wpis z mikrobloga

#got #graotron

Kiedyś to była Cersei, teraz to nie ma Cersei ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekając na finałowy sezon, przypominam sobie stare odcinki. Okazuje się, że najmniej szczegółów pamiętam z dwóch ostatnich sezonów. Zdążyłam np zapomnieć, że Ramsay upolował z łuku najmłodszego ze Starków. Ale jednak najmocniejsza scena to nadal śmierć Oberyna i olimpijski rzut oszczepem Nocnego Króla. Nadal mnie to wzrusza. Ciekawe, jak zakończy się ten westeroski cyrk
GreenArrow - #got #graotron 

Kiedyś to była Cersei, teraz to nie ma Cersei ( ͡° ʖ̯...

źródło: comment_KrcdOJvjgTx0WaPJf0i2kzXhgqqTTIRo.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@GreenArrow a ja czekam, aż gruby wyda kolejny tom książki. Znając jego specyficzny humor nie zdziwię się, jeśli zakończenie i inne wątki będą zupełnie inne jak w serialu. Trolling na wysokim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile gość dożyje do wydania jakiejkolwiek części
  • Odpowiedz
@Alzheimer: @Lonesome_road: Osobiście wydaje mi się, że Euron może zaskoczyć. Kto jak nie on? Posiada ogromną armię, więc jego decyzję co by nie mówić mogą być kluczowe nawet dla End Game. Było tyle teorii co może się stać, ale nikt nigdy nie poruszał tematu Eurona.
  • Odpowiedz
@oko_ci_skoko zaskoczy o tyle, że będzie kolejnym władcą na żelaznym stołku (stawiam na scenariusz, w którym Euron i Cersei wezmą ślub, a Cersei następnie zostanie zabita przez


Ale czy będzie w stanie mocniej zamieszać? Uwaga całego kontynentu jest już bardziej zwrócona na Innych i póki co Jaś i Danka mają ciekawsze problemy niż kolejny uzurpator.

Poza tym to owszem, Euron serialowy ma Żelazną Flotę 2.0, może będzie miał Złotą Kompanię,
  • Odpowiedz
ubogo - scenarzysta już goni w piętkę, szczególnie od czasu porzucenia pierwowzoru


@Alzheimer: Przecież nie porzucono pierwowzoru, fabuła opiera się na wytycznych Martina co zresztą widać np. po wyjaśnieniu postaci Hodora.
  • Odpowiedz