Wpis z mikrobloga

Znalazłem lot za $25 na Florydę na dziś i na szybko coś staram się ogarnąć, wylot dziś wieczorem powrót czwartek rano. Jeszcze nigdy nie byłem na Florydzie. Myśle o czymś takim jak na zdjęciu.
Niedziela - Key West
Poniedziałek - Everglades i może Naples
Wtorek - Tampa i nocleg przy Kenedym
Środa - Kenedy Center i powrót do Miami
Czwartek - Wylot z Fort Lauderdale

Jakieś komentarze? Może ktoś mieszka na Florydzie i coś podpowie:) @lajsta77: ?
Wszystko na szybko organizowane i bez większego przygotowania.
#usa #floryda #florida #miami #keywest #tampa #nasa #canaveral

Ps. Bilety za $25 z Dallas, nie z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
thoorgal - Znalazłem lot za $25 na Florydę na dziś i na szybko coś staram się ogarnąć...

źródło: comment_OBxbj2W7zA0EI7jiDABqrLnlqgLh3dEf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@lajsta77: No słyszałem ze macie tam dobrze zorganizowana Polonię. Znajomy był na polskim balu sylwestrowym w Tampie. No ale niestety wczoraj jeszcze pracowałem prawie ze do północy...
  • Odpowiedz
@thoorgal: jak lubisz plaże to polecam Zachid słońca na Siesta Key niedaleko Sarasoty, na Key West warto za względu na drogę, jedziesz cały czas mostami dookoła woda, Miami za dużo ludzi, nie lubię, możesz o Palm Beach zachaczyc i zobaczyć jak żyje największe chyba skupisko bogaczy w USA. Polecam St Augustin ale to chyba za dsjeko na polnoc, może następnym razem
  • Odpowiedz
@thoorgal cześć! wybieram sie Florydę. Mam podobny plan objazdowki jak tutaj załączyłes. Czym sie poruszałeś? wypożyczonym autem czy komunikacją? Jakie jeszcze miejsca możesz polecić? Będę wdzięczny za odpowiedź.
  • Odpowiedz
  • 1
@sllaweek: Poruszałem się autem z wypożyczalni tylko i wyłącznie, nawet nie licz na żadna komunikacje miejska (autobusy, pociągi) to w praktyce nie istnieje. Polecam bardzo Key West (zachód słońca!!, architektura, dość drogie noclegi warto na jeden dzień tam wyskoczyć), Everglades (z Highway 41 zjazd na południe, tam możesz wypożyczyć rower i przejechać fajna trasa zobaczysz na dziko krokodyle i aligatory), dalej Marco Island (jak dla mnie numer 1 jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
  • 1
@sllaweek: ja korzystam głównie z Hertz bo mam tam gold’a. Pamiętaj ze ceny z wypożyczalni nie uwzględniaja żadnego ubezpieczenia typu liability coverage lub damage waiver. To możesz ogarnąć gdzieś oddzielnie np rentalcars.com może zaoferować Ci CDW o wiele taniej niż w wypożyczalni , a dodatkowe liability możesz wykupić tez taniej gdzieś indziej. Na miejscu w wypożyczalni będzie drogo. Pzdr
  • Odpowiedz
  • 1
@sllaweek: a autko sobie weź jakie chcesz drogi są tam dobre jak lubisz coś z mocniejszym silnikiem to camaro albo mustang, wygodniejszy będzie SUV. Nie polecam cabrio szczególnie latem :)
  • Odpowiedz