Wpis z mikrobloga

Prawdziwy chrześcijanin z tego gościa co rozdawał mini biblie, wygonił chłopaków z domu w środku nocy, gdzie było zimno i byli podpici, za straty zażądał 2x tyle, żeby jeszcze zarobić na tym. Gadka w stylu "lubię was", "Jezus was kocha", "wybaczam wam".


#danielmagical #patostreamy #malyszofficial
  • 63
  • Odpowiedz
@maciss: zapłacili 500 nie wyłapali po gębie i jeszcze pismo święte dostali no ale Ty pewnie byś ich zaprosił do domu żeby nie marzli i pozwolił byś zdemolować mieszkanie żeby się nie nudzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@maciss: @xsixsi88: @arickzer0wy: @Bruteno1: @ProductofPoland1989: @Zjelonka: Tu nie chodzi o to, że typ powinien zlać sprawę, tylko że jest hipokrytą #!$%@?ącym o chrześcijańskich wartościach, jednocześnie ich nie przestrzegając. Niestety - albo wóz, albo przewóz.
Sprawa jest bardzo prosta, ab ogrom ludzi nie rozumiejących jej i sugerujących "TY BYŚ PEWNKE ICH PRZENOCOWAŁ I JESCZE ŚNIADANIE PRZYNIUS XDDDD" po prostu przeraża...
  • Odpowiedz
@maciss: ja na miejscu kolesia zawołam bym znajomych zamknął ten domek i spuścił im #!$%@?. Lubię Meduza itd ale jak by mi demolował mój dom to nie miał bym sentymentów. Wydaje mi się że za bardzo nie powinieneś się wypowiadać co koleś powinien zrobić albo jaki jest religijny skoro to nie twoje mienie demolowali
  • Odpowiedz
@Zwanek: Tu wyznanie nie ma nic do rzeczy. Za takie pato i dowody na YT gość mógł wytoczyć im proces i zgarnąć więcej niż pare stów za szkody. Właściciel zachował się bardzo w porządku w stosunku do tego co się tam działo.
Przy okazji, właściciel wpłyną na losy naszych bohaterów przez co nikt nie zarzuci - ze było to reżyserowane xD. Wczoraj to było złoto :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xsixsi88: Wyznanie ma tu wiele do rzeczy, bo koleś sam zaczął wyjeżdżać z miłosierdziem. Gdyby o tym nie #!$%@?ł, wszystko byłoby ok :v
  • Odpowiedz
@Zwanek: trzeba być nowoczesnym chrześćijaninem i nikt nie jest czysty jak Jezus. Jakby pozwolił im na wszystko to oni zabraliby mu wszystko ŁĄCZNIE Z KUWA BRODĄ XDD.
Niestety, w obecnych czasach trzeba się skutecznie też bronić przed yebanym lewactwem, które zrobi sobie co mu się podoba, a ty gdy odwarkniesz wyjdziesz na tyrana, a jeszcze później przylecą takie zwanki i macisse i bedą pytały JAK ON MÓGŁ TO ZROBIĆ.
  • Odpowiedz