Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#banggood #revolut
Mirki warto zakładać konto PayPal do płacenia w chińskich sklepach? Na Ali mam zwykła kartę ing wstawiona. Mam też revolut z wersją premium, więc mogę stworzyć sobie wirtualna kartę w dowolnym momencie. Czy PayPal gwarantuje jakąś ochrone i warto sobie to założyć? Słyszałem że wtedy zyskujemy na bezpieczeństwie. W jaki sposób?
  • 6
  • Odpowiedz
Mirki warto zakładać konto PayPal do płacenia w chińskich sklepach?


@Max3nium: strasznie głupie pytanie


Czy PayPal gwarantuje jakąś ochrone i warto sobie
  • Odpowiedz
ochrona 180 dni od zakupu, wsparcie w sporach


@Andczej: Dwa razy reklamowałem niezrealizowaną transakcję w PayPal - dwa razy się na mnie wypieli. Sorry, ale używam PayPal tylko jeśli muszę. @Max3nium:
  • Odpowiedz
dwa razy się na mnie wypieli


@motaboy: odwołałeś się?

na mnie też się ostatnio wypieli ale po odwołaniu kasa wróciła, pewnie siedzą jakieś małpy podobne do moderacji pewnego portalu ze śmiesznymi obrazkami i klikają byle co, a dopiero człowiek przejmuje po odwołaniu
  • Odpowiedz
na mnie też się ostatnio wypieli ale po odwołaniu kasa wróciła, pewnie siedzą jakieś małpy podobne do moderacji pewnego portalu ze śmiesznymi obrazkami i klikają byle co, a dopiero człowiek przejmuje po odwołaniu


@Andczej: Raz chodziło o transakcję umowną między stronami - poza sklepami internetowymi. Drugi raz wysyłka miała iść bodajże z Nowej Zelandii. Jednak paczka (wcześniejsze zamówienie) doszła, druga nie - PayPal mnie olał.

Wiem że ludzie mają raczej
  • Odpowiedz