Wpis z mikrobloga

@komar251 Coś mi się wydaje, że nikt nie jeździ. Dwa tygodnie temu zamówiłem taxify z dwudniowym wyprzedzeniem.
Na 18:30. O 18:15 dostałem smsa, że nikt nie jest dostępny. Mówię trudno, spróbuję następnym razem. Zamówiłem od razu na powrót na 2:40. 2:20 SMS, że nie ma kierowcy. Po kilku dniach powtórka.
Wydaje mi się, że to pic.
@komar251 Podaj numer na priv, to będę dzwonił. Oczywiście, jeśli dasz dobrą cenę. Ostatnio często podróżuje taxi a odkąd mój kumpel zrezygnował z bycia Złotówą nie mam nikogo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@komar251: ooo widzę nie tylko mnie temat zainteresował
Z tego co widziałem jeśli nie masz DG musisz podpiąć się pod jakąś firmę, na ich stronie było podanych kilka z którymi współpracują
@borysszyc: w razie czego też się oferuję!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzafel: chętnie sprawdzę bo na ubera się nie doczekamy. Poczytam o tym partnerstwie czy faktycznie lepiej z tym jeździć czy samemu. Mam gaz 13-14 litrow żre policzyć ile za km i czy się opyla
@dzafel: jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie
Myślę że największe prawdopodobieństwo otrzymania takiego mandatu wynika z ewentualnych prowokacji taksówkarzy
@daniozg: możesz być nawet poza taxify :P
@komar251: wiadomo że najlepiej samemu jednak liczę na większą ilość zleceń przez taxify ze względu na to że się reklamuja, ciężko byłoby znaleźć klienta bez wydatku na reklamę