Wpis z mikrobloga

@cdawid1: Myślę, że przez to w jaki sposób umarł stał się on poniekąd symbolem ataku na wolność i samorządność, a informacja o jego śmierci w mniejszym lub większym stopniu wpłynęła na Polaków /chociażby akcja z puszką/.
W związku z tym uważam, że może on mieć swój plac w Szczecinie, Krakowie czy innym mieście.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AgresywnyKardiolog: @cdawid1: nie mam nic przeciwko, Lech Kaczyński był prezydentem Polski.
Ale w jego przypadku nie podoba mi się robienie polityki na jego śmierci i uważam, że nieformalnie zdroworozsądkowo powinna być max 1 ulica związana z jakaś osobą z katastrofy na miasto.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cdawid1: co do żony to ona ma swoją moralność a ja mam swoją ¯\_(ツ)_/¯
A co do TVP to ta stacja jest obrzydliwa i przez swój przekaz mogła wpływać na nastroje w społeczeństwie i być pewnego rodzaju zapalnikiem dla osób chorych psychicznie które mają zachowania destruktywne
  • Odpowiedz
@czikapu: Wiem, że jest poniżej godności i sam jej nie oglądam. Po prostu śmieszy mnie, że przed wyborami samorządowymi GW, PO, Nowoczesna cisnęły po Adamowiczu podobnie jak PiS, a po morderstwie stawiali go za wzór cnót, także równie dobrze to inne media mogły spowodować ten zapalnik o którym mówisz. A poza tym uważam, że TVP powinna być prywatna! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cdawid1:

cisnęły po Adamowiczu podobnie jak PiS

Nie wydaje mi się. Ktoś nawet porównywał nagłówki traktujące o Adamowiczu w GW z paskami w TVP i różnica była ogromna, na korzyść Wyborczej.
  • Odpowiedz