Wpis z mikrobloga

via Android
  • 20
@Thorkill Nie pisz do mnie do czasu aż mnie blokujesz.
Jest podany portal oraz tytuł, można sobie odnaleźć i przeczytać.
Nadal teza o rodzinie na swoim jest prawdziwa, mimo że chodzi o męża siostry słynnej blondynki z NBP.
  • Odpowiedz
Nie pisz do mnie do czasu aż mnie blokujesz.


@Kempes: Nie blokuje cie już Kempes. Zablokowałem cie tylko po tym jak walnąłeś 48 wpisów pod tagiem polityka jednego dnia. Potem o tym zapomniałem po prostu.
  • Odpowiedz
Jest podany portal oraz tytuł, można sobie odnaleźć i przeczytać.


@Kempes: Przecież dałem właśnie link wyzej. Wrzucę go jeszcze raz.https://www.money.pl/sekcja/aferaknf/nbp-knf-adam-glapinski,25,0,2422041.html

Nadal teza o rodzinie na swoim jest prawdziwa


@Kempes: Teza może i jest prawdziwa. Ale sam twitt jest kłamliwy. Ponieważ robiąc screena tego twitta uciąłeś autora to tak jeszcze napisze że jest nim działaczka PO z lubuskiego.
  • Odpowiedz
@Thorkill: co za różnica kto. Zasłaniasz patologię jaka się wytworzyła w NBP nic nie zmieniającymi informacjami. Dobrze że opozycja patrzy na ręce rządzącym, od tego jest.
  • Odpowiedz
Lubisz tutaj wrzucać twitty działaczy PO nie Kempes?


@Thorkill: japrdl, zbrakło argumentów, oficer prowadzący przysnął z pzekazem dnia?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zasłaniasz patologię jaka się wytworzyła w NBP nic nie zmieniającymi informacjam


@maciejasty: Mistrzu, zwróciłem tylko uwagę że twitt jest kłamliwy. chodzi o męża młodszej siostry. Czyli że ktoś to pisał ten twitt próbował ciebie i innych okłamać. Tak? No i teraz tam wyżej ci wyjaśniłem kto próbował cie okłamać. Działaczka PO.

nic nie zmieniającymi informacjami


@maciejasty: No to skoro te informacje rzekomo nic nie zmieniają to czemu są
  • Odpowiedz
@Thorkill: idąc standardamy TVPiS: jeśli Wojciechowska to panieńskie nazwisko to nie jest kłamliwy. Odnieś się do tego, że znów okradają nas na lewo i prawo, jedni i drudzy. Przecież tutaj nie da się ich bronić, czepiasz się zwyczajnie (słusznie poniekąd sprostowując) ale to nie jest istotą sprawy
  • Odpowiedz
@Kempes: I "działań promocyjnych" ni #!$%@? nie rozliczysz bo promocja to promocja, nie ma to wymiernego zysku więc mogli odwalić byle co i przytulić 6 mln.
  • Odpowiedz
Odnieś się do tego, że znów okradają nas na lewo i prawo, jedni i drudz


@maciejasty: Artykuł jest z 22 listopada. Co wydarzyło w tej sprawie od tego czasu? Były inne artykuły dziennikarskie, cokolwiek?
1. Czy dowiedziałeś się kim jest w tej firmie ten mąż siostry? Czy jest szeregowym pracownikiem a może prezesem? Nie wiadomo.
2. Skoro wydatki były na 6 mln no to był jakiś przetarg. No i teraz
  • Odpowiedz
@Thorkill: Jeszcze dodam że autorem tego pierwotnego tekstu (money.pl tylko "przedrukowała" ten tekst) był Wojciech Czuchnowski z GW. Pseudo dziennikarz wyzywający wszystkich przeciwników politycznych PO od szui, małp, #!$%@?ów, antysemitów itp. Autor dziesiątek kłamliwych, oszczerczych tekstów które potem po cichu są prostowane przez GW.
  • Odpowiedz