Wpis z mikrobloga

Już pojutrze wybory w Gdańsku, więc wyobraźmy sobie na chwilę że wszyscy jesteśmy Gdańszczanami. Na kogo głosujemy?

#polityka #neuropa #4konserwy #polska #gdansk #wybory #cbom
Pobierz
źródło: comment_7ZmzqGNV5k9Wj1q8f2dLIqlcZCCXLU6K.jpg

Na kogo oddajesz/oddałbyś głos?

  • Aleksandra Dulkiewicz 39.8% (183)
  • Grzegorz Braun 54.3% (250)
  • Marek Skiba 5.9% (27)

Oddanych głosów: 460

  • 34
Trzeba przyznać że jednak Braun to uber-troll :D Od początku wie że nie wygra, zakłada komitet pod nazwą "szczęść boże", nawet na własnych filmikach sam się śmieje gdy mówi "mafie służby i loże", ale jego operacja włożenia kija w Gdańskie mrowisko przebiegła doskonale. Dowodem na to są spazmy sztabu pani Dulkiewicz i jej popleczników. Braun najwyższych lotów politykiem nie jest, ale pięknie pokazał że gdański *****dołek to bardzo specyficzne środowisko.
byłam na debacie prezydenckiej z nim i Skibą i nie powiedział NIC konkretnego, rzucał jakieś hasła o żydach i kwotach na małpiarnię (zmyślone), mylił dzielnice gdańska, a na pytanie o transport miejski powiedział "no tak nie może być, chyba się państwo ze mną zgodzą", na co stuletnie babuleńki zaczęły klaskać. no i szczęść boże kochani


@gansevudei: Ja byłem na debacie prezydenckiej z Dulkiewicz - to dopiero NIC. Oczywiście twój wpis to
@gansevudei: ale przecież to co napisałaś jest nielogiczne, bo polityka składa się właśnie między innymi z ideologii i religii, i to niezależnie od tego, czy się jest z Gdańska, czy nie.