Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: Rozumiem, że rozmawiamy tylko o lekkiej atletyce? Aż sobie sprawdziłem - ostatnie 3 mistrzostwa świata:

MŚ 2017 - 2/2/4 - 4 miejsce w klasyfikacji medalowej
Mś 2015 - 3/1/4 - 6 miejsce
Mś 2013 - 2/1/0

Przecież nikt nie wymaga od zawodników polskiej reprezentacji zdobywania tylu medali co USA czy Rosja (dopóki jej doping nie przetrzebił) Mamy kilka mocnych lub niezłych dyscyplin i to przez ten pryzmat trzeba oceniać wyniki.
@ShinpuTokubetsu watpie, ze wieksze niz ja bo przez 10 lat trenowalem lekka i zodbywalem tytuly mistrza kraju wiec co nieco wiem i nie zakaldaj z gory, ze wiesz wiecej :* jestes typowym hejterem bo na imprezach miedzynarodowych Polska zawsze znajduje sie w czolowce, sam siedzialem na trybunach IAAF ATHLETICS WORLD CUP gdzie startowalo 8 najlepszych narodow w LA na swiecie i Polska ustapila w klasyfikacji jedynie USA. Nadal uwazasz, ze wystepy naszych
@ihntty: Niestety pudło. Trenowałem lekką od siódmego roku życia (bieg długodystansowe) przez 15 lat. Zdobywałem wiele tytułem praktycznie we wszystkich kategoriach wiekowych, także wiem nieco więcej niż ktoś kto trenował tę dyscyplinę przez 5 lat mniej. Więc nie zakładaj mirku z góry, że wiesz więcej. Odpowiadając na Twoje pytanie - nie wszystkie, ale co do zasady tak. Pozdrawiam.
Oh nie trafilem, trudno. Dziwi mnie wiec tym bardziej, ze osoba obeznana w LA plecie takie glupoty. Co do zasady masz na mysli odleglejsze czasy tak? Bo ostatnio co impreza to kluczowe miejsce Polski w klasyfikacji medalowej jak nie 1