Wpis z mikrobloga

Redmi Note 6 Pro 3/32 na Gearbest z kuponem za 600zł - warto czy nie? Cały czas korzystam ze starego RN2, który już ledwo daje radę i chętnie bym sobie zmienił, ale mam kilka wątpliwości:
1. Warto czekać na premierę RN7?
2. 3/32 ma w ogóle sens w 2019 roku?
3. Jak obecnie wygląda kwestia cła przy zakupie z Chin? Raczej pewniak, czy pół na pół? Są jakieś bezpieczniejsze metody wysyłki?
#xiaomi #telefony
  • 5
@OPZK: Ja niedawno mialem ten sam dylemat i w końcu się skusiłem. Redmi note 2 służył dzielnie, ale pamieci juz nie starczalo. Jedyna rzecz która bym przeniósł na RN6 to kolorowa dioda powiadomien, ta biała i mała z RM6 bardzo słabo spełnia swoją rolę.
@ManyCalavera: Aż żal mi się go pozbywać, bo ten RN2 wydaje się być nieśmiertelny, ale w końcu przydałby mi się upgrade. Mi osobiście najbardziej przeszkadza kwestia braku "przycisków" na dole ekranu, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia jest.
O tej diodzie to nie wiedziałem, akurat to jest jeden z najlepszych ficzerów moim zdaniem, bo jeśli dobrze się ją skonfiguruje (tak jak to robiłem nieraz na CyanogenModzie), to o wiele ułatwia życie, żeby