Wpis z mikrobloga

Powiem tak - csgo w latach 2015-17 to było jako piłka nożna za czasów zidana, ronaldo, carlsoa, del piero, tottiego i welu innych. Olof szalał z teciem, snax einstein of cs, fallen awper 10/10, coldzera odwalal magie (najlepszy zawodnik wg mnie w sowim czasie), kennego sie bali wszyscy, niko jeszcze gwazdorzył w mouse, fnatic to bylo fnatic i robili nielegalne podsadzki i 4x peek awp na dust, jark pasha runda nasza, strzly w glowe z maga w skoku, simple strzelal w locie z awp, forest tez dobre akcyjki miał kiedyś to było. Kurła.
#csgo
  • 13
  • Odpowiedz
@AdrianV91: W dalszym ciągu to nie mówi o tym, że gra umiera, a to był twój główny postulat. Co do samych zamysłów, że wcześniej to grał olof/snax i tak dalej, to uwierz mi, to można powiedzieć o każdym etapie tej gry, tak jakbym ja teraz miał przywoływać czasy 1.6 i mówić "Ło kuhwa panie, czasy 06-08 to były czasy, wtedy Neo #!$%@?ł ze wszystkiego, Luq najlepszy snajper, panie Get Rajt to
  • Odpowiedz
@okradzione: mój główny postulat to likwidacja uni europejskiej XD csgo po prostu już jest ograny, nic nowego nie ma, stagnacja, a konkurencja na rynku gier jest taka że bez czegoś nowego to będą coraz starsze odgrzewane kotlety.
  • Odpowiedz
@okradzione: ale troche racji ma, ile potrafisz wymienic pamietntch akcji z 2017 lub 2018? Ta gra wyglada dokladnie tak samo, kazdymecz jest praktycznie identyczny jezeli chodzi o wyzszy poziom. Wiekszosc zespolow tak wymasterowala taktyki, ze ciezko wniesc cos nowego.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: o to chodzi, wtedy jak widziałem jakąś ścianę smoków, podsadzkę, run boosty, wygrywanie rund mołotowem, fejkowe granaty itp na majorze na LIVE to po prostu szczena opadała, a teraz "meh"
  • Odpowiedz
@Poopiesh: Ale ja się zgodzę poniekąd z tym, akcji wymienić ci nie wymienię, bo nie śledzę tego wszystkiego na bieżąco już ze dwa lata. Nawet się nie udzielam w tematach csa już dosyć długi okres czasu, ale mówienie, że gra umiera jak on mówił spowodowała, że musiałem swoje 2 złote dorzucić, gdzie wszelkie statystyki mówią co innego, to po prostu bzdura i tyle. O akcjach się wypowiadać nie będę, bo szczerze
  • Odpowiedz