Wpis z mikrobloga

Czas na 4 dni przepięknej imprezy, to tylko 5,5h do #iem

Polecam każdemu obejrzeć ceremonię otwarcia, która rozpoczyna się o 15:25 - podobno ma być ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli ktoś chciałby wpaść bez biletu, spokojnie będzie dzisiaj miał możliwość, info: --->Klik<---.

Opening z poprzedniego tygodnia (ESL One) --->Klik<--- (jest to 1/3 "prawdziwej ceremonii otwarcia).

Moje spamienie informacjami o IEMie w sumie dzisiaj się już kończy, pozostaje mi jeszcze potem wrzucić jakieś podsumowanie, ciekawostki (cały czas oczywiście będę starał się odpowiadać na wszelakie pytania, jeśli moja wiedza będzie mogła w jakimś stopniu pomóc).

Miłego oglądania/uczestnictwa!

Jeśli ktoś nie ma możliwości wpaść i chciałby zobaczyć trochę więcej niż na streamie, zapraszam do mini relacji jaką będę chciał stworzyć --->Insta<---


PS: Niestety kamera zawieszona na linach pozostała :/. Liczę, że w tym tygodniu ESL trochę bardziej to ogarnęła i ujęcia z niej już będą wyglądały dużo lepiej (+ może udało im się bujanie wyeliminować).

Himiodzio - Czas na 4 dni przepięknej imprezy, to tylko 5,5h do #IEM 

Polecam każd...

źródło: comment_qtgvu8qm8YM5y3iTPubdH9EbS9nO6pDt.jpg

Pobierz
  • 21
@Himiodzio: pytanie mam, bo nie ogarniam tej prostej i intuicyjnej strony przedsięwzięcia: gdzie będzie sc2? "gdzieś" w spodku, czy w MCK? Dawniej jakoś potrafili zrobić prostą rozpiskę co gdzie i o której, a teraz nie wiadomo czy rozgrywki eliminacyjne odbywają się na scenie, w bunkrze, przez neta, w domu, tylko same godziny, które nachodzą się na siebie z innymi.
@zolwixx SC2 dopiero jutro będzie dostępny dla publiczności (razem z IEM Expo).
Od piątku do soboty będzie można go oglądać w audytorium w MCKu, w niedziele półfinały i finał będzie przed rozegrany na głównej scenie w spodku :).
@TomiliDzonsWSciganym Aby wejść do audytorium, musisz przejsc przez kolejkę do spodka. Jutro problemu nie będzie większego, w sobotę różnie, w poście podałem link do mini poradnika (tam podałem przewidywane godziny stania).
Mecze csa rozgrywane są na scenie głównej (spodek), SC w audytorium w mcku. W niedziele przed finałem csgo, jest półfinały i finał sc2 na scenie głównej. Mecze csa i SC w piątek, sobotę rozgrywane są w wyznaczonych godzinach (czyli i na
@repunch zależy, spotkasz i dużo dzieciaków, ale nie brakuje też ludzi w wieku powyżej 2X+. Duży odpływ młodych uczestników robi mck, bo często wybierają oni zabawy w strefach, niż oglądanie meczy.
@Himiodzio: Wiesz może jak to wygląda w końcu z zadaniem w coinie 'oglądanie meczy live', w momencie kiedy będę w spodku? Wystarczy pobrać te ich aplikację i połączyć ze steam, czy jak to jest xd