Wpis z mikrobloga

typowy wykopek jest typowy. Siedzi w piwnicy i wydaje wyroki, bo komuś gdzieś coś tam się stało.


@4kroki: nie mam piwnicy, nie stać mnie

Ale milionów zadowolonych turystów to już pod uwagę nie bierzesz, bo ci nie pasuje do argumentacji
  • Odpowiedz
@riley24: to, że rodzina twierdzi, że koleś nie miał powodów do opuszczania rodziny to akurat nic nie znaczy. Zawsze mnie takie gadanie irytuje chociaż z drugiej strony ich rozumiem.
  • Odpowiedz
@riley24: o, widziałem to ogłoszenie jak byłem w Manali ostatnio z 2 lata temu. Sporo tego rozwiesili w okolicy.
Ciekawe co się stało. Spadł że ścieżki?
Ogólnie tamten rejon należy do bezpiecznych, ale jest tam też prowadzony spory biznes narkotykowy. Setki hektarów pół konopii pochowany pomiędzy górami i dżunglą to milionowe zyski dla biednych ludzi z tych okolic.
Na pewno można też trafić na złych ludzi w złym miejscu. Ja
  • Odpowiedz
@riley24: śledzę Twoje wpisy, ale tu mnie naprawdę zaskoczyłaś. A to dlatego, że osobiście znam ojca Bruna i od początku obserwuję (oraz trochę dopomagam) jego walkę o to, by odnaleźć syna. Mam nadzieję, że kiedyś dowie się prawdy, bo to strasznie smutna historia. Tym niemniej dziekuje za jej opisanie.
  • Odpowiedz