Wpis z mikrobloga

dzieci wyrastają w patologicznych domach, albo bez rodziców, czy też jednego z rodziców i to jest normalne, naturalne i powszechnie uważane, że tak być powinno. Ale kiedy tylko ktoś się dowie, że jakaś osoba/para #lgbt chce adoptować dziecko to nagle ludzie dostają jakiegoś ataku, że jak to tak, to nie jest normalne xD . Rok 2019, a dalej jakby 1552
#bekazpodludzi
  • 79
  • Odpowiedz
@S__H: Bo nie wiecie jak bardzo krzywdzący jest dla dziecka przykładowo brak prawdziwego męskiego wzorca. Potem takie #!$%@? wie kto ma wychowywać dzieci i rodzić się będą kolejni, ktorym w zyciu nie wychodzi, bo nie dostali odpowiednich narzędzi by sobie poradzic
  • Odpowiedz
@sveq91 o kurde, o tym nie pomyślałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gilbert_Prukwa A wiesz, że gejem nie zostaje się z powodu "braku meskiego wzorca"? A gej też może być męski i zachowywać się nawet bardziej mesko od najprawilniejszego sebiksa patriot?
  • Odpowiedz
@S__H: Z tego co wiem to patologii sa odbierane dzieci, nie manipuluj. Jeżeli tak chcemy wprowadzić możliwość adopcji dzieci przez lgbt to może powinno być to poprzedzone eksperymentem społecznym. Np robi to 15 losowych par w całym kraju i zespół fachowców ocenia jak się toczą losy tych dzieci. Czy maja odpowiednie wzorce, czy sa tak samo konkurencyjni w szkole i na rynku pracy. I tak dalej i tak dalej. Stawianie sprawy
  • Odpowiedz
@S__H: czy sa jakies rzetelne badania potwierdzajace brak negatywnego wplywu wychowywania dzieci przez pare homoseksualna?

nie, nie trolluje, nie smieszkuje, nie obrazam - nie mam zdania w tym temacie, bo nie mam odpowiedniej wiedzy. po prostu mnie to zastanawia czy dziecko wychowywane przez taka pare zyska odpowiednia wiedze, wzorce i bedzie rozwijac sie prawidlowo.
  • Odpowiedz
@kroje_warzywa_ziemniakiem Skąd taki wniosek? Chodzi o to, że tak być nie powinno. Mnóstwo osób wychowalo się w rodzinach alkoholowych, dysfunkcyjnych, rozbitych. Blisko połowa małżeństw się rozpada. Powinno się dać takie samo prawo wychowywania dzieci parom homoseksualnym, jeżeli chcą wychowywac dzieci, zapewnią im dobry byt, miłość, bezpieczeństwo. Oczywiście wymagania stawiane przed takimi parami powinny być tak samo wysokie jak przed parami heteroseksualnymi i nie powinny być dyskryminowane, ale też nie powinno się ich
  • Odpowiedz
@S__H: dziaciak potrzebuje męskiego jak i kobiecego wzorca jak tego nie ma to śmiało może powiedzieć ,że wychował sie w patologicznej rodzinie
Swoją drogą zawsze mnie bawi jak ktoś popiera taki cyrk to sie uważa za takiego oświeconego XD
  • Odpowiedz