Wpis z mikrobloga

dzieci wyrastają w patologicznych domach, albo bez rodziców, czy też jednego z rodziców i to jest normalne, naturalne i powszechnie uważane, że tak być powinno. Ale kiedy tylko ktoś się dowie, że jakaś osoba/para #lgbt chce adoptować dziecko to nagle ludzie dostają jakiegoś ataku, że jak to tak, to nie jest normalne xD . Rok 2019, a dalej jakby 1552
#bekazpodludzi
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S__H: nie no ja bylem matce wdzieczny za to ze nie byla lesba. I tak byla toksyczna jak mnie samotnie wychowywala, stosowala logiki rozowych paskow, fochy i obrazania ze potem musialem leczyc sie na nerwice jak bylem juz dorosly. Co by bylo jakby dwie baby mi to robily?
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: dzieki, na pierwszy rzut oka wyglada to niezle, niektore wnioski sa logiczne i raczej nie warto ich kwestionowac. gorzej tylko, ze w obu artykulach nie ma tak naprawde wskazanego konkretnego zrodla do samego badania i nie mozna tego zweryfikowac. rownie dobrze, oba artykuly mogly byc napisane bez jakiegokolwiek badania. z tego wzgledu nie mozna tez zweryfikowac metody badawczej i caloksztaltu wnioskow.

nie, nie chodzi mi o szukanie dziury w
  • Odpowiedz
@Karoleer Źródeł szukaj na researchgate albo chociazby Google scholar. Aby weryfikować czy kwestionować badania trzeba samemu być naukowcem, posiadać po pierwsze wiedzę na dany temat, o metodach. Jak chcesz weryfikować badania nie będąc psychologiem? O jakości badania świadczy ranga uczelni, naukowca, autorytet wśród badaczy i pozytywne recenzje innych naukowców z danej dziedziny.
  • Odpowiedz
  • 1
@S__H Od kiedy wyrastanie w patologicznym domu jest normalne? Przecież cały aparat społeczny i prawdy teoretycznie dąży do tego aby tak nie było. Plus o ile wiem pedagogika w tym aspekcie zdania nie zmieniła i patologia nadal jest patologia.
  • Odpowiedz
@S__H: Niestety Twój argument jest niemerytoryczny, gdyż zawiera chochoła. Fałszywie zakładasz, że osoby, które nie popierają adopcji przez osoby/pary lgbt , to osoby, które twierdzą, że rodziny patologiczne czy rodziny rozbite to coś normalnego.
  • Odpowiedz
@S__H: 1. Kto niby uważa że patologia jest ok?
2. W każdej rodzinie dla prawidłowego rozwoju psychicznego dziecka powinna być mama i tato dla równowagi.
3. Jak tak bardzo chcecie to sobie zróbcie swoje a nie biedne dzieci z domu dziecka chcecie skazać na pośmiewisko w szkole, i tak już od życia dostały w kość.
4. Nie mam nic do homoseksualistów dopóki nie mieszają w to osób trzecich.
  • Odpowiedz
@S__H najsmieszniejsze jest to, że ludzie się tak oburzają o tą całą adopcje tak jakby ktoś chciał ICH dzieci wziąć i przekazać jakiejś parze homoseksualnej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może niech ludzie zajmą się po prostu sobą i swoimi rodzinami ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@S__H: Wszyscy homoseksualiści, jakich znam, mają ostro n------e w bani i są najbardziej dwulicowymi osobami, jakie poznałem, więc w życiu bym im nie dał nawet kota pod opieke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLAC O jakiejś smierdzacej politpoprawnosci mógłbyś mówić np. przy tematach filmów traktujących o średniowiecznej Anglii gdzie połowa aktorów to murzyni. Ale to, że homoseksualizm powinno się traktować normalnie, na równi z heteroseksualizmem to powinien być standard w cywilizowanym kraju opartym na nauce, a nie zabobonach.
  • Odpowiedz