Wpis z mikrobloga

Mirasy,
Honor 10 czy pocophone f1? Ten pierwszy nie ukrywam, bardziej mi się podoba, mimo słabszej specyfikacji. Największy minus to brak wejścia na karte SD, a wersja 128 GB troszkę przekracza mój budżet. Poco wizualnie jest średniakiem, a ten wielki notch strasznie kłuje mnie w oczy. Za to parametry ma dokładnie takie jakie bym chciała. Pomóżcie, bo od dwóch dni zastanawiam się którego kupić (,)
#smartfon #xiaomi #pocophone #huawei #honor #kiciochpyta
  • 11
@ray1902 Recenzji i porównań już widziałam tyle, że zaczęłam mylić, która opinia o którym smartfonie była (,) Te powiadomienia też mnie troszkę bolą, ale chyba da się przyzwyczaić? ()
@polaczka26 Ogólnie Poco jest bardziej przyszłościowym zakupem, ma większy zapas mocy i zawsze możesz wgrać Roma jak się skończy wsparcie. W Honorach tego nie zrobisz
@polaczka26 jasne ze honor 10/play. Specyfikacja, płynność i tak ponad przecietna a co z tego że poco to bestia jak weźmiesz go do reki z niesmakiem bo brzydki, obudowa plastikowa która nie daje takiego fajnego uczucia przy trzymaniu telefonu jak metal czy szkło