Wpis z mikrobloga

Witam. Mam Samsunga s7. Ze względu na przedłużenie abonamentu szykuje się do zmiany telefonu, jako iż mam sentyment do Samsunga i do tej pory nic się z nim poważnego nie działo chce wziąć kolejny telefon z serii S. Mam możliwość zmniejszenia abonamentu do 30 zł na 3 miesiące i wziąć nowy telefon dopiero w maju, albo zaryzykować i wziąć teraz s10 przy obecnych cenach. Pytanie do was czy przeczekać te 3 msc i ceny spadną o około 500 zł czy premierowy samsung będzie stał w tej samej cenie? Jeszcze jedno pytanie czy po prostu wziąć note 9 z bateria 4000 mah, tylko cena z kolei też jak s10 i nie ma sensu..
#samsung #samsungs10 #s10 #note9 #kiciochpyta #elektronika #telefony #smartfon
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grubyjanek: wolałbym się wstrzymać z zakupem S10. Flagowce lubią mieć jakieś fuckupy (np wadliwe wyświetlacze w Mate 20 Pro) na samym początku.

Ostatnio pisali, że w niektórych egzemplarzach S10 widać czytnik linii papilarnych na białym tle, czyli mamy potencjalny problem na szerszą skalę. S10e to nie dotyczy, bo ten model ma czytnik w przycisku od włączania.

Trzeba czekać na wysyłki S10 do klientów i się okaże jak to jest z tymi
d.....a - @grubyjanek: wolałbym się wstrzymać z zakupem S10. Flagowce lubią mieć jaki...

źródło: comment_0WxfBIZTMUVw4VyZdN4p3vlV34bCcxOB.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twerithc: kosmetyczna zmiana w wyświetlaczu. Miałem dwa lata S7 Edge i w ogóle nie widziałem żadnych argumentów by kupić S8 czy S8+. Dodatkowo sprawa z zaróżowionymi wyświetlaczami też negatywnie wpłynęła na mój odbiór tego modelu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwykła S9 też żadna rewelacja. :P S9+ czy Note 8 to już sensowna zmiana z S7, nie wspominając o Note 9. ( ͡ ͜ʖ ͡
@grubyjanek lepiej się wstrzymaj z s10 bo już wychodzą jakieś różowe kolory w ekranach co raczej nie jest niczym dziwnym przy super amoledach, no i podobno z tym czytnikiem w ekranie jest problem jak się nałoży szkło ochronne xD