Wpis z mikrobloga

Pisze do mnie typeczek o zrobienie stopki mailowej, wszystko fajnie tłumacze mu zasady płatności mówię ze FV tez dostanie wszystko super fajnie. Po 40 minutach rozmowy i omawiania szczegółów zlecenia mówi ze chce zobaczyć szablony projektów które mam bez danych firmy bo chce się upewnić ze potrafię zrobić, mówię mu ze wyślę co najwyżej gotowe realizacje (które i tak już były umieszczone w portfolio, które musiał widzieć) to on spoko fajnie, wysyłam po czym Pan Januszex2000 stwierdza, że on to by jednak chciał szablony zobaczyć i tak przez 20 minut tłumaczenia, ze wyślę mu w pełnej jakości szablon do użytku jak zapłaci. Januszex2000 stwierdził, ze nie umiem robić jakościowych pracy (wysłałam mu specjalnie jeden szablon w rastrze i z watermarkiem tak jak sa zamieszczone do kupna na stronie). Tydzień później widzę jak na jego stronie firmy widnieje chamsko #!$%@? MÓJ szablon. Do zobaczenia na komendzie Panie Januszu.

Napisałam mu jeszcze dzisiaj na maila firmowego, ze albo kulturalnie zapłaci za #!$%@? pełna kwota za szablon, albo sprawa ląduje na policji, czekamy na informacje :)

#pracbaza #grafika #januszebiznesu #kradziez
Pobierz Tamozaplotem - Pisze do mnie typeczek o zrobienie stopki mailowej, wszystko fajnie tł...
źródło: comment_KUoTh0rIWfLsVwgnAxSqQJjro4MIIdhm.jpg
  • 160