Wpis z mikrobloga

Pisze do mnie typeczek o zrobienie stopki mailowej, wszystko fajnie tłumacze mu zasady płatności mówię ze FV tez dostanie wszystko super fajnie. Po 40 minutach rozmowy i omawiania szczegółów zlecenia mówi ze chce zobaczyć szablony projektów które mam bez danych firmy bo chce się upewnić ze potrafię zrobić, mówię mu ze wyślę co najwyżej gotowe realizacje (które i tak już były umieszczone w portfolio, które musiał widzieć) to on spoko fajnie, wysyłam po czym Pan Januszex2000 stwierdza, że on to by jednak chciał szablony zobaczyć i tak przez 20 minut tłumaczenia, ze wyślę mu w pełnej jakości szablon do użytku jak zapłaci. Januszex2000 stwierdził, ze nie umiem robić jakościowych pracy (wysłałam mu specjalnie jeden szablon w rastrze i z watermarkiem tak jak sa zamieszczone do kupna na stronie). Tydzień później widzę jak na jego stronie firmy widnieje chamsko #!$%@? MÓJ szablon. Do zobaczenia na komendzie Panie Januszu.

Napisałam mu jeszcze dzisiaj na maila firmowego, ze albo kulturalnie zapłaci za #!$%@? pełna kwota za szablon, albo sprawa ląduje na policji, czekamy na informacje :)

#pracbaza #grafika #januszebiznesu #kradziez
Tamozaplotem - Pisze do mnie typeczek o zrobienie stopki mailowej, wszystko fajnie tł...

źródło: comment_KUoTh0rIWfLsVwgnAxSqQJjro4MIIdhm.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: jak już wyjdziesz na swoje, to nie zapomnij dać im projektu, żeby się nie afiszowali ze znakiem wodnym.

Pamiętam jak oddaliśmy na szybko kilka stron, treści uzupełnione, www online, zdjęcia zakupione (full legal, faktura), ale na serwerze wiszą z watermarkiem w ścierwiastej jakości (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: sorki ale muszę zapytać. Piszesz, że robisz stopki do maila. Nie mogę uwierzyć, że ktokolwiek za to płaci.. pracuję w dużym korpo, kontakt z firmami z całego świata i praktycznie wszystkie ograniczają się do danych kontaktowych, stanowiska, zasad poufności. Przecież to można napisać samemu.

Kto to kupuje?
  • Odpowiedz
fajnie że się przyznali ale gdybym zobaczył taki mail od ciebie to pierwsze co to bym Cie wysmial za braki w edukacji z języka polskiego, a drugie to wysmialbym za ten tekst z policją


@Jade: No, klasycznie, najpierw byś się pośmiał a potem posrał jakby Ciebie dojechała :) I tyle byłoby z Twojego śmiechu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paperipapo: ale z czym dojechała? To sprawa wyłącznie cywilna i to w takim sensie mogłaby dojechać pod warunkiem że nie zapłaciłbym
  • Odpowiedz