Wpis z mikrobloga

#planetplus Reklamowanie nie przyniosło rezultatów więc zapytam tutaj. @PlanetPlus, wyjaśniło się jak wg Was rozliczy mi się cashback z Ali z 11-12 XI.
Czuję się źle potraktowany, bo raz: w większości przypadków transakcje musiałem nie z mojej winy dodać ręcznie przez co naliczył się zły mniejszy cashback (prosiłem o zmianę go przez Was z AliExpress na AliExpress1111, ale była odmowa) no i dwa: dwa najdroższe ordersy zostały całkiem odrzucone (robiłem je normalnie jak każde inne, byłyby warte ze 3 stówki wg obiecanej stawki).
Mam o tym zapomnieć i kontynuować zbieranie z Wami cashbacku i zabawy w inne zabawne promocje i w ogóle cieszyć się z Wami? Bo jakoś chwilowo nie mam nastroju...
qwerty63 - #planetplus Reklamowanie nie przyniosło rezultatów więc zapytam tutaj. @Pl...

źródło: comment_ACECe1k5L6bSu6oyKIkK0KsK1KsRlejr.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@qwerty63: trochę to słabe. Ja mam masę anulowanych. #!$%@? wie dlaczego. Podobnie jak u ciebie dużo trzeba samemu dodawać bo system nie łapie.
  • Odpowiedz
@qwerty63: @ArniHell: standardem u Planet Plus jest przyznawanie cashbacku na grosze sprawy, a odrzucanie jakiś konkretniejszych kwot. Moge Ci wyslać prawie taki sam screen gdzie mam wszystko na zielono, a tylko większe kwoty na czerowono ;)
  • Odpowiedz
@qwerty63: @ArniHell: @qzder: Niestety problem nie leży w naszym systemie naliczania, ponieważ każdy cashback działa dokładnie tak samo. Możecie wierzyć lub nie ale wszystko zależy od Waszych ruchów na stronie sklepu. (,)
Jeżeli nie zgadzacie się z powodem odrzucenia, to dajcie maila na priv. Skontaktuję się z partnerem, żeby uzyskać powód odrzucenia. Duże transakcje są najczęściej odrzucane z powodu użycia kodu rabatowego,
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: ostatnio zrobiłem wszystkie kroki o których mówicie. Zupełnie czysty Chrome, bez adblocka, wyczyszczone ciasteczka, w jednej sesji przechodząc z planet plus do sklepu, bez użycia kodów rabatowych zakupiłem i dupa. trzeba składać reklamacje żeby cashback się pojawił, a już ze te dziesiątki miesięcy sprawa będzie odrzucona.

POWTARZAM. Cashbacki na sprawy groszowe wchodzą mi zawsze bez problemu, a gdy tylko było do przelania więcej to wszystko odrzucone, co za zbieg
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: rozmawiałem z Wami na priv. Wysyłałem dowód wpłaty, powiedzieliście że odrzucone, to jak zwykle nie wasza wina, tylko moja i standardowa smutna minka.
  • Odpowiedz
@CoZaGamon: spodziewałem się tego co nastąpiło, chciałem tylko ostatecznie komentarza. Jak widać na moim screenie po 12 XI ja już z PlanetPlus nie korzystałem i tak to już zostanie, wypłacę tylko co mi ostatecznie spłynie (wszystkie wypłaty to będzie około 400zł a zarazem około 50% oczekiwanej kwoty) i zamknę konto.
Uważam też że ten zapis z promocji na dzień singla, że transakcje nienaliczone automatycznie dostaną standardowy cashback był słaby (z
  • Odpowiedz
@qwerty63: Gdyby jeszcze @CoZaGamon miał choć trochę racji... On dalej idzie w zaparte, że odrzucamy i bierzemy pieniądze dla siebie, nie jesteśmy #januszebiznesu. Nie my zajmujemy się weryfikacją transakcji, tylko nasz partner razem ze sklepem. My dostajemy jedynie raporty ze statusami transakcji. Nie wiem w ogóle czy dalsze tłumaczenie ma jakikolwiek sens, bo i tak jedyne co Gamoń umie napisać to "scam i oszuści!" :/
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Trochę go rozumiem bo niestety tak to wygląda. nie stwierdzę oczywiście jak jest bo nie mam możliwości, napisałem tylko że nie podoba mi się brak cashbacku z niewiadomo czyjej winy oraz promocja podwyższony cashback z zapisem że jak się transakcje nie dodadzą automatycznie to już nie będzie podwyższony. I większość się nie dodaje. Nie oceniam czyja wina, ale opiszę i podziękuję za dalszą współpracę, gdy mam do wyboru inne
  • Odpowiedz