Wpis z mikrobloga

@Czarzy: tracisz zdrowie za coraz gorsze stawki
Zeby zarobic musisz robic conajmniej 250 godzin w miesiacu czesto w bardzo zlych warunkach
No i towarzystwo - procz nielicznych wyjatkow wiekszosc to bez urazy zwykle polskie polaki robaki

Na zachodzie tez coraz gorzej z kasa

Spawacz obecnie traktowany jest jako zwykly fizol a jego ew wysokie zarobki biora sie przede wszystkim z ilosci przepracowanych godzin
  • Odpowiedz
@Czarzy: nie jestem spawaczem wymiataczem , to jest nie tylko moja opinia ale rowniez tych, ktorzy sa o lata swietlne lepsi ode mnie i tez to rzucili w diably

Jeden taki wymiatacz, z ktorym pracowalem steacil od spawania wszystkie zeby i teraz za taka sama kase jezdzi sobie widlakiem w DE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kebab-case: to trochę nie tak. Mogę Ci powiedzieć, że zarabiam więcej niż przeciętny programista na zachodzie, do tego mam fajną i lekką pracę. Ale ja czuję się mega wyjątkiem. Większość ora za stawki, które można wyciągnąć na widlaku za granicą albo srając do żwira w Polsce, czym rujnują rynek. Do tego praca często polega na byciu robolem, a nie wykwalifikowanym pracownikiem. Wielu się na to godzi, bo w tym zawodzie
  • Odpowiedz
@kebab-case: 5k spawacz dostanie za 280-300 godzin w Polsce pracujac na trzy zmiany
Programista dostaje 5k za prace w super warunkach za 8 godzin od poniedzialku do piatku

O mozliwosciach rozwoju i wzrostu zarobkow nie ma nawet co wspominac( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz