Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Krotkie podsumowanie od nołnejmowego Mirka! Ogromne podziękowania dla
@idol89 . Dzieki za wspolne ogladanie skokow w Stage na afterze ,za zajebista organizacje tego pieknego wydarzenia i maraton sucharow xD
@MasterSoundBlaster ,nie mielismy okazji porozmawiac na party ale udalo sie zgadac na afterze! Widzimy sie na pewnie niedlugo,a jutro zdam relacje z Pr8bl3ma () .
Jestes zajebistym mireczkiem!
@dorotka-wu za to ze jestes moja mama i zawsze mogę na Ciebie liczyć
@cobytuzjesc Niedlugo #szczecin ,pamietaj ze umawialismy sie na wspolna konsumpcje xD
@kwasnydeszcz za rozmowy o Arsenalu i #koty ,to byla czysta przyjemność !
@S__H Ty wiesz :* Juz za Toba tesknie! :D
@KromkaMistrz jestes najwiekszym pozytywnym zaskoczeniem,dzieki za dotrzymywanie towarzystwa! Twoje darcie do tej pory slysze w głowie.
@Zwiadowca_Historii Pozytywny czlowiek,krotka rozmowa ale na pewno bede śledził profil :) Dzieki za poratowanie na sam koniec party xD
@Jormungand Mega pozytywny mireczek,ciesze sie ze Cie poznalem i do nastepnego razu!
@DobrzeiSmacznie Tutaj sam nie wiem co napisac,wyjales mi dobra godzine z zycia! Chciales ratowac mlekiem ale nie ogarnialem co sie dzieje xD. Pyszny specyfik,piekl ze trzy razy xDD
@Zkropkao_Na Z tego co pamietam to bedziesz chciala protipy na wyjazdy do Azji,polecam sie i pisz o każdej porze!

Dzieki Basia za dotrzymanie towarzystwa,widzimy sie na kolejnym party! :D

Wasz Kambodzanski Mirek! XD

#krakowskiewykopparty
  • 17