Wpis z mikrobloga

To może ja też spróbuje jakiś szczerych i trzeźwych słów na temat #krakowskiewykopparty
Z całego serca dziękuje @MasterSoundBlaster za to że jesteś naprawdę bardzo serdeczną i ciepłą osobą - nie oceniasz, nie obrażasz i zawsze można na Ciebie liczyć.
@idol89 za to że dzięki Tobie każdy mirek który przychodzi 1 raz może poczuć się jak w domu i wielkiej rodzinie - bez Ciebie to party nie byłoby takie samo. Jesteś mistrzem networkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzesimir za Twoją dojrzałość i podejście do życia - świetnie się z Tobą rozmawia, jesteś super człowiekiem. @MalaHelenka za to że jednak NIE ZATAŃCZYŁAŚ z @poprostuMarcin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sulamitka i @SzaraSara za to że jesteście uroczymi mirabelkami - liczę że będa zajebiste wesela niedługo! @JeffreyLebowski za towarzystwo - będą z Ciebie ludzie, jest potencjał na bycie Chadem.
@nynu i jego niebiesko-różowa - było super - dzięki za zabawę i zdjęcie!

I innym osobą których nicków lub imion totalnie nie pamiętam - mojemu imiennikowi w czerwieni za to że rozumiał mnie w wielu kwestiach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirkowki z Kambodży i Basi za w sumie długie dotrzymywanie towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziomeczkowi z Warszawy (chyba) który miał narzeczoną z innego miasta - śmieszna z was para, ale jak będziesz singlem to daj znać ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk Mirkom z gitarą za to że mogłem drzeć z wami morde - i całej ekipie przy gitarze. I mirkowi z XD i tunelem - jesteś dobrym świrem XD

Ogólnie dziękuje wszystkim za fajną zabawę i że wczoraj obyło się bez jakiejś większej dramy - było super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 36
@Sieniu: kierwa właśnie ciągle Cię widzę na tagu i jestem pewien że się znamy, ale nie mam pojęcia która osobą jesteś XD było patrzeć na te naklejki ( ͡° ʖ̯ ͡°) patrzyłem tylko kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)