Wpis z mikrobloga

@kosmiczny_maupiak: Guza mózgu to masz chyba ty, skoro nie potrafisz ogarnąć znaczenia prostych słów i wygenerować logicznie brzmiącego komunikatu. Jak ktoś ma coś ubrać? Ubrać to można choinkę albo dziecko, ale nie hidżab, garnitur czy buty. Te się na siebie zakłada/wkłada, a nie „to ubiera”.
Szczyt debilizmu, żeby imputować @moki guza mózgu, samemu nie potrafiąc napisać poprawnie prostej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@magdonald: tak się zastanawiam, po co jeździć w tatry? Za te same pieniądze można zwiedzać Alpy, gdzie są dużo lepsze widoki, lepsza pogoda, o wyciągach narciarskich nie wspominając. Nie ma takiego tłoku i góralskich Januszy biznesu co chcą cię orżnąć na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@napewnozajety: Zimą nie ma tłumów. Janusze biznesu w zakopanem byli, są i będą. Może Alpy są wyższe, ale dla mnie Tatry są piękne i tyle. Jeśli chodzi o wyciagi to masz rację, Alpy biją nasze wszystkie na łeb, ale ja akurat tutaj tylko łaziłam, a nie jezdzilam.
  • Odpowiedz
@napewnozajety: Jak ktoś ma w Tatry 1.5h to różnica jest spora. Do tego jak się w Tatrach omija kilka najpopularniejszych szlaków (czyli doliny + Giewont w sumie) to nie jest tak źle. I kontakt z Januszami mam w sumie tylko, jak przychodzi płacić za parking.

@ppawel: Generalnie ubieranie na cebulkę - na pewno w zimie powyżej schronisk raki + czekan. U mnie komfort termiczny to bielizna termiczna, na
  • Odpowiedz
@mucher: na przełęczy nie bylam w stanie wbijać kijków bo mi je zwiewało, może na kasprowym wialo mniej, albo nie o tej samej porze mówimy, bo bylam z samego rana ;)
  • Odpowiedz
@paliwoda @moki "Ubrać hidżab", "ubrać buty" itp są regionalizmem wiec jest tak samo poprawnym stwierdzeniem jak ogolnopolskie założyć/włożyć, tyle że używanym w południowej części Polski. Ale wy w swojej "zajebistości" nie dopuszczacie tego, że język nie jest sztywnym tworem, nie ma jednego źródła tylko jest mieszanką różnych regionalizmów. Szczególnie w internecie, gdzie "spotykają się" (spotykają w cudzyslowie, bo przecież spotykać się można tylko twarzą w twarz) ludzie z różnych regionów
  • Odpowiedz